Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізький робітник розповів, як отримав одну з найвищих нагород у металургії
Поделиться

У 30 років робітник «Запоріжсталі» отримав «Золоту зірку Метінвесту»

У 2014 році в групі Метінвест заснували вищу нагороду — «Золота зірка Метінвесту». Її щорічно вручають кращим працівникам до головного професійного свята року — Дня металурга і гірника.

Змінний майстер травильного відділення цеху холодної прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Євген Ухань отримав нагороду у 2015 році. За рік до цього він брав участь у пуско-налагоджувальних роботах єдиного в Україні екологічного агрегата безперервного травлення №4, який було побудовано в рамках комплексної програми з екологічної модернізації комбінату. При введенні агрегата в експлуатацію він розробляв режими ручних і автоматичних налаштувань його обладнання.

робітник

Крім цього, бригада під керівництвом Євгена Уханя регулярно показувала кращі виробничі показники. Вони виконували план на 102,6 — 104,2 %.

За таку висопродуктивну працю Євгена Уханя нагородили «Золотою зіркою Метінвесту». Як розповів металург, після вручення нагороди у нього залишилися дуже приємні спогади.

— Я отримав «Золоту зірку Метінвесту» у 2015 році. З тих пір пройшло майже 5 років, але я добре пам’ятаю цей день. Запам’ятався він мені саме емоціями, які тоді вирували в залі. Всі люди були дуже піднесені і щасливі. Особисто я трохи хвилювався, але це не завадило мені отримати задоволення від цього дня, — поділився враженнями Євген Ухань.

робітник

Коли металург отримав нагороду, то усвідомив, що свої знання має передати молодим колегам.

— Коли в тебе є «Золота зірка Метінвесту», то це значить, що ти знаєш і вмієш щось краще, ніж інші. Але це не означає, що ти маєш ставити себе вище всіх. Навпаки, треба залишатися людяним і давати поради молодим колегам. Ми маємо передавати досвід, аби професіональних працівників на заводі було ще більше, — розповів металург.

робітник

На комбінаті «Запоріжсталь» Євген Ухань працює вже 16 років — з 2004 року. Спочатку він працював у відділенні жерсті цеху холодної прокатки. На момент отримання «Золотої зірки Метінвесту» він вже працював травильником. А після нагородження за свої заслуги отримав підвищення — його призначили змінним майстром травильного відділення.

За словами самого металурга, головний секрет його успіху — це злагоджена робота колективу.

— Досягти успіху в професії можна, лише показуючи гарний результат на виробництві. А добитися цього можливо завдяки праці над собою і дружній атмосфері в колективі. Якщо всі злагоджено будуть працювати на результат, то успіх всієї команди гарантований, — розповів Євген Ухань.

робітник

А в ідеальному колективі, за словами металурга, мають бути терплячі люди. Адже саме ця риса дуже допомагає в роботі.

— Я вважаю, що справжній металург, який хоче добре виконувати свою роботу, в першу чергу, має бути терплячим. Незважаючи на зовнішні чинники чи якісь особисті проблеми, треба старатися та працювати на результат. Саме завдяки цьому можна стати передовим працівником, — підкреслив Євген Ухань.

Нагадаємо, з 2014 року на всіх підприємствах Метінвесту «Золоту зірку» отримали 133 працівники. На запорізьких підприємствах такої високої відзнаки удостоєні 19 робітників.

Читайте також: Працівник запорізького заводу розробив проєкт, який допомагає підприємству економити — фото

Фото автора


Комментарии читателей