Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізький металург розповів, як виховує п’ятьох дітей — фото
Поделиться

Металургів, які виховують п’ятьох дітей, привітали з Днем сім’ї

На комбінаті “Запоріжсталь” є давня добра традиція — вітати з Днем сім’ї багатодітних працівників заводу. І цей рік не став винятком.

Всього на “Запоріжсталі” працюють 170 багатодітних татусів та матусь. Трое працівників виховують по п’ятеро дітей, 22 працівники — по чотири дитини, і ще 145 — по три дитини.

Раніше до Дня сім’ї комбінат організовував велике свято та спортивні змагання. Але цього року через пандемію коронавірусу формат заходу довелося змінити.

Трьох татусів, які виховують по п’ятеро дітей, запросили до профспілкового комітету комбінату “Запоріжсталь”. Там керівництво профкому привітало їх зі святом та вручило багато подарунків. Металурги отримали набори з продуктами першої необхідності, солодощами та побутовими товарами. Також кожному з них виділили грошову допомогу.

дітей

— Сьогодні ми привітали працівників комбінату, які виховують п’ятеро дітей. І вони — справжні герої. Адже для того, аби гідно виховати своїх дітей вони повинні мати великі сили, сталеве терпіння та щиру любов. Наших багатодітних працівників ми завжди підтримуємо. Раніше для їхніх сімей ми проводили традиційні спортивні та розважальні заходи, де батьки можуть відпочити, а діти — знайти нових друзів. Матеріальна підтримка сімей — теж на головному плані. Хочу підкреслити, що незважаючи на всі виклики, які дає сьогодення, адміністрація та профспілковий комітет комбінату будуть робити все, аби наші традиційні соціальні програми тільки розширювалися, — зазначив голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

дітей

Грошову допомогу та подарунки отримають і батьки, які виховують по чотири дитини.

— Багатодітні батьки — це яскравий приклад того, як можна вдало поєднувати роботу та виховання дітей. На комбінаті “Запоріжсталь” працює багато молоді, і якраз на таких відповідальних батьків вони мають рівнятися. Адже хто, як не багатодітні колеги можуть показати їм приклад здорових сімейних відносин. І звичайно, профспілковий комітет комбінату “Запоріжсталь” підтримує таких працівників. Цей рік тому підтвердження. Адже незважаючи на карантинні обмеження ми продовжуємо допомагати нашим співробітникам, — підкреслив заступник голови профкому комбінату “Запоріжсталь” Сергій Ільченко.

дітей

Дуже мріяли про донечку

Про те, як виховувати п’ятьох дітей “Индустриалке” розповів машиніст тепловозу управління залізничного транспорту ПАТ “Запоріжсталь” Денис Галицький. Разом з дружиною вони виховують чотирьох синів та донечку. Найстаршому сину виповнилося 12 років, а молодшій донечці — 4.

дітей

— Після весілля ми планували з дружиною народити двох дітей. Хотіли, аби в нас були син і донька. Але вийшло так, що народилися два хлопчики. Ми з дружиною дуже мріяли про донечку, тому вирішили не зупинятися на двох дітках. Чотири роки тому наша мрія здійснилася. Зараз ми виховуємо чотири синочка і лапочку-дочку.

Іноді виховання дітей буває складним. Але нашій сім’ї допомагає любов і взаємопідтримка. Також я дуже ціную допомогу від рідного підприємства. Вона завжди доречна і буває не лише раз на рік. Це і подарунки до Нового року, проведення розважальних заходів, різні акції. Приємно, що на підприємстві я не лише працюю і заробляю гроші, а й отримую увагу і підтримку від керівництва, — розповів Денис Галицький.

дітей

Читайте також: Про виробництво мріяв з дитинства: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”

Фото автораКомментарии читателей