Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізький металург розповів про свій секрет успіху
Поделиться

Запорізького металурга відзначили за наполегливу роботу та активну позицію

Слюсар-ремонтник цеху гарячого прокату підприємства «Запоріжсталь» Кирило Коваленко до 88-річчя комбінату отримав лист подяки “Метінвест”. Для чоловіка це дуже престижна нагорода, якою він пишається.

Кирило Коваленко розповів, що всі роки роботи на підприємстві бере активну участь у програмах безперервного вдосконалення та системі подачі пропозицій.

Запорізький металург розповів про свій секрет успіху

Загалом він подав 240 пропозицій, з яких 230 — були прийняти та направлені на покращення роботи обладнання, попередження аварійних ситуацій на роботі, підвищення виробництва, покращення якості продукції та підвищення рівня охорони праці у цеху.

— В основному ми намагаємось модернізувати якесь обладнання, полегшити роботу, підвищити ефективність і безпечність виробництва, — розповідає Кирило Коваленко. —  Я дуже радий, що моя праця  та ідеї не залишились без уваги. Моя основна мета — підвищення ефективності та безпеки виробництва.  Хочу подякувати керівництву Метінвесту, цеху гарячої прокатки та колегам за допомогу і можливість проявити себе. Хочу побажати всім нам, аби результати нашої праці приносили лише користь та завжди були затребуваними.

Запорізький металург розповів про свій секрет успіху

— Як давно ви  працюєте на комбінаті “Запоріжсталь”?

 — Я працюю на комбінаті вже вісім років.  Під час навчання проходив  тут практику. Навіть і не сподівався, що мене  візьмуть на роботу. Але після захисту диплому мені подзвонили та запросили до цього цеху. А ще в мене вся родина — металурги. Тільки родичі працювали на інших підприємствах.

— Які переваги роботи  на металургійному підприємстві?

— З переваг можу назвати: соціальний пакет, стабільну зарплату, ранній вихід на пенсію. Це для мене зіграло важливу роль. До того ж у нас дуже дружній, злагоджений колектив. Колеги завжди готові прийти на допомогу один одному. Якщо у нас виникають якісь проблеми, — ми разом намагаємось їх вирішувати максимально швидко та ефективно.

Запорізький металург розповів про свій секрет успіху

— Який характер має бути у людини, аби працювати на великому підприємстві?

— В першу чергу,  потрібно мати терпіння. А також — чітку мету.

 — Кирило, які у вас професійні плани?

 — Я хочу зростати в професії, здобути гарячий стаж, не зупинятися на досягнутому.  І надалі братиму  участь у системі подачі пропозицій та в інших корпоративних заходах.

Запорізький металург розповів про свій секрет успіху

Протягом 2021 року Кирило Коваленко подав вже 20 пропозицій. 18 з них були прийняті для впровадження у виробництві.

Аби стати частиною команди великого підприємства, отримати стабільну роботу та “білу” зарплату, мати можливість кар’єрного зростання, ви можете звернутися до Центру кар’єри Метінвест за адресою: просп. Металургів, 24 або за телефоном: 0-800-606-000. Менеджери підберуть та запропонують вакансії на підприємствах групи “Метінвест” саме для вас.

Читайте також:  На запорізькому підприємстві відзначили працівників найстаршого підрозділу

Фото автора 


Комментарии читателей