Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізький ливарно-механічний завод підвищує ефективність роботи обладнання за допомогою технології Industry 4.0
Поделиться

Запорізький ливарно-механічний завод впровадив систему моніторингу Koeebox

Запорізький ливарно-механічний завод спільно з Metinvest Digital впровадив систему моніторингу Koeebox, яка відповідає концепції Industry 4.0. Проект реалізований на верстатному обладнанні механічного цеху і в онлайн-режимі дозволяє визначити коефіцієнт використання обладнання і оперативно впливати на режими його роботи.

Сучасні модулі моніторингу Koeebox встановлені на семи верстатах механічного цеху. Вони зчитують і передають на ПК або смартфон перетворені показники енергоспоживання обладнання, за якими відбувається калібрування і класифікація режимів роботи. Оперативний моніторинг режимів дозволяє оптимізувати роботу обладнання і контролювати ефективність його роботи.

Завдяки новому рішенню, в розрахунку коефіцієнта використання устаткування виключений людський фактор, що знижує ймовірність втрати або викривлення даних. Відповідальні співробітники можуть легко знайти необхідну інформацію в електронному архіві програми, швидко зібрати дані про всі необхідні їм операції і скласти оптимальний графік роботи обладнання. Тим самим — підвищити відсоток режиму ефективної роботи і знизити допоміжно-підготовчий час в середньому на 25%.

— Виконуючи замовлення для клієнтів, ми ставимо перед собою три мети — забезпечувати високу швидкість виконання замовлень, покращувати якість продукції, при цьому знижувати її собівартість. Впровадження технології Koeebox допомагає знаходити і оперативно усувати причини неефективної роботи обладнання, — зазначив директор з виробництва Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Долгозвяга.

Відзначимо, Запорізький ливарно-механічний завод — одне з перших підприємств, що впровадили цю технологію моніторингу в своєму виробництві. Інноваційну розробку Запорізький ливарно-механічний завод представив на онлайн-форумі Trans4mation week, присвяченому практиці Industry 4.0.

Нагадаємо, в січні 2020 року Запорізький ливарно-механічний завод запустив у промислову експлуатацію роботизований зварювальний комплекс. Також в червні 2020 року завод реалізував перший етап проекту зі створення ділянки повністю автоматизованої металообробки виробів.

Читайте також: На запорізькому підприємстві за роботою верстатів стежить розумна машина — фото


Комментарии читателей