Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Запорізький гурт дав концерт у дуже атмосферному місці
Поделиться

Запорізький рок-гурт Фranko’ виступив на акції «Арт-підтримка» та у музеї архітектури Запоріжжя у рамках проєкту «Музика в музеї»

На акції «Арт-підтримка», яка щоп’ятниці проходить у приміщенні фотоклубу, рок-гурт Фranko’ виступав уперше. Але, можливо, не востаннє — гурт дуже сподобався запоріжцям.

         гурт Франко

А от у музеї, де кілька тижнів поспіль по суботам проходить проєкт «Музика в музеї», це був третій виступ Катерини Стаценко та Тетяни Стаценко. Дівчата грали і співали у атмосферній музейній залі у підземеллі. Попередні концерти вони давали для запоріжців, які у цей важкий для країни час роблять добро другим людям.

гурт Франко

«Наша творча програма “Затишок у тривожний час” два дні підряд! Море вражень, сміх, сльози…багато квітів і подарунки» — так оцінила концерти лідерка гурту Катерина Стаценко.

Публіці виступи Фranko’ дуже сподобалися. Та як може не сподобатися життєрадісна і надзвичайно харизматична вокалістка Катерина та вправна піаністка Тетяна, яка також є бек-вокалісткою?!

гурт Франко

Гурт був створений Катериною Стаценко у 2015 році. Перша пісня, яку вона написала для виконання в складі колективу, була «Іван Франко», тому таку назву — Фranko’ має гурт. За словами Катерини, пісню написала на трамвайній зупинці.

Як повідомляється на сайті рок-гурту, музикою авторка пісень і вокалістка займається з 15-ти років: створювала пісні, навчалась у музичній школі, почала сольні виступи. До створення групи протягом двох років аранжувала свої пісні у студіях, випрацьовувала свій індивідуальний стиль.

гурт Франко

Але згодом Катерина Стаценко вирішила створити рок-групу: “Я хочу співати рок, але співати рок одній на сцені – якось сумно… Мені завжди хотілося в команду, тому що я хотіла стати частиною певного організму, а не виходити на сцену і бути однією на полі бою…”.

С самого початку у групі сформувалася команда з трьох музикантів: Катерина Стаценко — автор пісень і вокалістка; Тетяна Стаценко — піаністка, незмінна бек-вокалістка у важливих приспівах та Павло Шустряков — гітара, бек-вокал.

Але зараз дівчата виступали удвох. «Павло ніяк не може з Києва доїхати», — пояснила відсутність музиканта лідерка гурту.

слухачі

У репертуарі гурту — авторські композиції про стосунки чоловіків та жінок, про музику, природу, море, літо, чоловіків. Вони передають переживання авторки, її настрій. Є в програмі також кілька народних пісень, але в оригінальній обробці.

гурт Франко

Година концерту пролітає дуже швидко. Публіці не хочеться прощатися з дуже цікавими виконавицями, але треба. До речі, після концерту усіх чекав приємний сюрприз — смачний пиріг. Каву та чай надали гостинні господарі — Центральна міська бібліотека, в якій розташований музей архітектури Запоріжжя.

До нових зустрічей, Фranko’!

гурт Франко

Фото Олександра Прилепи і автора

Читайте також: Відомий запорізький гурт виступив просто неба для збору коштів на автівку для ЗСУ

Читайте наші новини на сайті zprz.cityКомментарии читателей