Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Запорізький гуморист присвятив нову книгу нашим захисникам
Поделиться

Поет та письменник Пилип Юрик передає нову гумористичну книгу на фронт для підняття бойового духу захисників

Нову книгу «Чхаю на Пупу» запорізькій гуморист, прозаїк, член НСПУ Пилип Юрик присвятив відважним захисникам України — воїнам ЗСУ, Нацгвардії, і тероборони. Це його 14-та гумористична збірка. Презентація видання відбулась у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Пилип Юрик презентував нову книгу «Чхаю на Пупу»

До книги «Чхаю на Пупу» увійшли вірші, гуморески, байки і памфлети, які пов’язані зі збройною агресією росії проти України, починаючи з 2014 року. Твори відображають погляд автора на деякі постаті й реалії.

Пилип Юрик разом із волонтерами часто бував на передовій, а також у військовому шпиталі. Спілкувався з нашими бійцями, підіймав їх бойовий дух за допомогою своїх літературних виступів. Легке і невимушене спілкування з українськими військовими завжди надихало автора на створення нових ліричних, гумористичних і сатиричних творів. Про це повідомили на сторінці Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці у «Фейсбук»ю

У презентації взяли участь голова Запорізької обласної організації НСПУ Ольга Стадніченко, літературний редактор видання Микола Білокопитов, письменниці Вікторія Сироватко і Лорина Тесленко. Бард Володимир Козеровський виконував патріотичні пісні на вірші запорізьких поетів.

Пилип Юрик презентував нову книгу «Чхаю на Пупу»

 

Письменник, як повідомляється на його сторінці у «Фейсбук», видав книжку власним коштом і розсилає її через волонтерів нашим захисникам на фронт для підняття бойового духу.

Читайте також: Запоріжцям малюють гарний настрій та покращують його музикою.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото Віри Юрик


Комментарии читателей