Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорізький електромонтер отримав звання «Батько року»
Поделиться

Електромонтер ПрАТ «Запоріжкокс» став «Батьком року»

Олексій Костянко працює електромонтером коксового цеху ПрАТ «Запоріжкокс» більше 10 років. Він не тільки виконує свої службові обов’язки, а й бере активну участь у різних конкурсах, а також навчає новачків. Багато разів він ставав переможцем конкурсів професійної майстерності. А в минулому році Олексій, незважаючи на молодий вік, отримав звання «Кращий інструктор виробничого навчання».

Олексій Костянко

У січні 2018 року у Олексія народився син Іван. З тих пір він поєднує роботу і батьківство. Каже, що іноді буває складно. Але сім’я у всьому його підтримує, а маленький син мотивує розвиватися і не стояти на місці. Нещодавно Олексій отримав звання «Батько року» в номінації «Батько – працівник галузі металургії».

— Я влаштувався на «Запоржкокс» відразу після навчання в гідроенергетичному коледжі. Це було в 2010 році, за 10 років я пройшов важкий шлях від 4-го розряду до 6-го. Не скажу, що все тут знаю, кожен день доводиться вчитися. Навчаю молодих хлопців, які приходять до нас на підприємство, беру участь в конкурсах профмайстерності, — розповів Олексій Костянко. — Так, на сім’ю у мене залишається не так багато часу, як хотілося б. Але я намагаюся проводити його якісно. Для дитини в будь-якому віці головне — це увага. Якщо не приділяти її, дитина буде вередувати, не слухатися. Тому намагаюся якомога більше часу проводити з сином.

Ми часто влаштовуємо сімейні свята. Якщо хороша погода — їдемо на природу. Та й просто вийти на майданчик погуляти — для дитини це вже емоції, радість. Ну і намагаюся показувати синові правильний приклад. Адже діти бачать все навколо себе. Якщо батьки ведуть активне життя, займаються спортом, дитина теж такою виросте. А якщо ти вдома тільки лежиш на дивані, то і діти твої нічим не будуть займатися.

Олексій Костянко на роботі

За словами Олексія, він знав, що його кандидатуру висунули на обласний конкурс «Батько року». Але те, що потрапить у число переможців, стало для Олексія сюрпризом.

— Я навіть не очікував, що ввійду в число переможців. Коли дізнався, відчув гордість, радість. Разом зі мною нагороджували дуже гідних людей, потрапити в їх число дуже багато значить, — поділився Олексій. — Я й не думав брати участь в конкурсі. Колеги на роботі побачили мої успіхи і вирішили, що я гідний цієї нагороди. Я людина відкрита, розповідаю про свою сім’ю, ділюся різними моментами. У нас відкритий колектив.

Колеги Олексія відгукуються про нього, як про прекрасного працівника, який постійно прагне розвиватися та бути в усьому першим.

— Олексій — хороший співробітник, хороша людина, батько і чоловік. Він бере участь у всіх конкурсах, займається саморозвитком, навчає колег. Вважаю, що він заслужив нагороду. Ми всі дуже раді, що у нас в цеху є такі співробітники, — поділився виконуючий обов’язки майстра коксового цеху Дмитро Похилько.

Учасниками конкурсу «Батько року» стали 85 чоловіків. Конкурсна комісія визначила 43 переможця в різних номінаціях, які вдало поєднали обов’язки люблячого батька та успішного чоловіка.

Читайте також: Відомий шоумен у Запоріжжі пішов працювати на доменну піч


Комментарии читателей