Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запорізьким ветеранам подарували прогулянку на річковому трамвайчику
Поделиться

Ветерани запорізького підприємства здійснили невелику подорож на теплоході по Дніпру

Насолодитися річковою прогулянкою на теплоході, помилуватися мальовничими краєвидами та послухати цікаву екскурсію про історію міста змогли ветерани ПрАТ «Запоріжкокс». Такий подарунок до Дня металурга їм зробила адміністрація підприємства.

прогулянка на річковому трамвайчику

— Чудову прогулянку на катері до Дня металурга нам подарувала адміністрація і профком нашого підприємства. Це не просто екскурсія, а й можливість для ветеранів зустрітися, поспілкуватися, відсвяткувати, — поділилася голова ветеранської організації ПрАТ «Запоріжкокс» Лідія Кошкалда. — Дуже важливі такі заходи, адже людям на пенсії часто не вистачає спілкування. І коли ми ось так зустрічаємося — не можемо наговоритися. У нас ще й іменинниця сьогодні є, підготували їй сюрприз.

прогулянка на річковому трамвайчику

У річковій прогулянці взяли участь 20 активних ветеранів підприємства. Після виходу на пенсію вони підтримують зв’язок один з одним і завжди із задоволенням беруть участь у всіх заходах.

прогулянка на річковому трамвайчику

— Я пропрацювала 20 років апаратником, це важка робота, але коли хороший, зібраний колектив, поряд друзі, працювати легше, — розповіла пенсіонерка Тамара Шкалова. — 8 років вже не працюю на заводі, але з колегами підтримую зв’язок. Ми дружимо, зустрічаємося, спілкуємося. Коли організовують якісь заходи, завжди збираємося і беремо участь в них. Спасибі всім, хто організував нам такий відпочинок.

прогулянка на річковому трамвайчику

Двогодинна прогулянка на катері, детальна та зрозуміла розповідь екскурсовода і чудові краєвиди — ветерани залишилися задоволені екскурсією.

прогулянка на річковому трамвайчику

Нагадаємо, минулого тижня у Запоріжжі масштабно відсвяткували День металурга та гірника. А напередодні свята працівники запорізьких підприємств Групи Метінвест традиційно приймали вітання та заслужені нагороди.

У цьому році вищою нагородою та грошовою премією були відзначені чотири працівника запорізьких підприємств Групи Метінвест, а загалом за 7 років — 199 працівників Групи Метінвест.

В цьому році компанія відзначає 15 років із дня заснування.

Читайте також: Найкращих металургів та гірників України познайомили з історією «Запорозької Січі» 


Комментарии читателей