Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізьким студентам розповіли про секрети успіху в кар'єрі
Поделиться

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко зустрівся зі студентами ЗНУ

Про компанію Метінвест, її виробничі потужності та обсяги виробництва, перспективи розвитку та працевлаштування на її підприємствах для молодих фахівців, розповів генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко на зустрічі зі студентами в Запорізькому національному університеті. Він також відповів на запитання молоді.

Зустріч зі студентами ЗНУ

— Дуже радий цій зустрічі. Для нас надзвичайно важливе таке неформальне спілкування з молодими фахівцями, — зазначив Олександр Мироненко. — Тому що без вас, без ваших знань, можливостей, відкритості до всього нового, ніякої перспективи розвитку і руху вперед ні у Метінвесту, ні у будь-якої іншої великої української компанії немає.

Найбільше, мабуть, студенти цікавилися різними нюансами, пов’язаними з працевлаштуванням на підприємствах Метінвесту, які приваблюють молодь стабільністю роботи та соцпакетом.

Зустріч зі студентами ЗНУ

— Ми завжди відкриті й налаштовані до прийому молодих фахівців, — запевнив Олександр Мироненко. — Щорічно приймаємо на роботу молодих фахівців після випуску. Також у нас є програми стажування. У зв’язку з карантинними обмеженнями вони були трохи припинені. Зараз ми їх поновлюємо. Будь ласка, приходьте на стажування, на екскурсії, ми завжди відкриті.

Спілкування дійсно вийшло неформальним і цікавим. Студенти ставили різнопланові питання, починаючи від затребуваності на комбінаті «Запоріжсталь» їх спеціальності до правил успіху Олександра Мироненка. Цікавилися також питанням, чому дорожчає чорний метал і яка середня зарплата на «Запоріжсталі». (До слова, вона становить 22,5 тисячі гривень на місяць). Приємно здивувалися, отримавши відповідь на питання про екологію, що за п’ять років комбінат «Запоріжсталь» вклав у цей напрямок 15 мільярдів гривень.

— Відповіді давати було легко, — поділився з «Индустриалкой» після зустрічі Олександр Мироненко. — Мені завжди приємно спілкуватися з молодими людьми. Тому що можна й самому дізнатися щось нове і донести до них інформацію, пов’язану з нашою компанією, з нашим підприємством, запросити їх приходити до нас на роботу. Дати зрозуміти, що металургія — це перспективний напрямок, яким варто займатися і куди потрібно прагнути.

Ми робимо ставку на молодь. У мене досить багато молодих начальників цехів. Це хлопці 35-ти-36-ти років, які за досить короткий термін доросли до рівня серйозного керівника. І керують цехами, в яких 1200 осіб. Тобто, можливості є. А ми намагаємося допомогти молодих людям їх реалізувати.

Ректор ЗНУ Микола Фролов подякував Олександру Мироненку за те, що прийняв пропозицію про зустріч зі студентами.

Зустріч зі студентами ЗНУ

— Для наших студентів дуже важлива інформація про можливості працевлаштування на підприємствах Метінвесту і не тільки в Запоріжжі, — зазначив Микола Фролов. — У нас є кілька цікавих продуктивних проєктів з компанією Метінвест. І, сподіваємося, що в рамках підписаного з Метінвестом меморандуму, співпраця буде тільки розвиватися. Меморандум передбачає як проходження практики, стажувань на підприємствах Метінвесту, так і додаткову стипендію для кращих студентів технічних спеціальностей. Вдячні комбінату «Запоріжсталь», Метінвесту, за стипендіальну підтримку. Так, минулого року, виш отримав на стипендії 1 мільйон 700 тисяч гривень. Що є для студентів вагомою причиною гідно навчатися на технічних спеціальностях.

Студентка Дарина Куліченко вивчає у ЗНУ право і вважає, що зустріч була дуже корисною.

Зустріч зі студентами ЗНУ

— Я давно замислювалася над тим, щоб влаштуватися на «Запоріжсталь», — каже «Индустриалке» Дарина. — І зрозуміла, що підприємство відкрите для практики, для стажування, для того, щоб спробувати себе. Важливою тезою було те, що навіть якщо у тебе юридична освіта, але хочеш працювати на «Запоріжсталі», керівництво надає можливість себе проявити. Робота на цьому підприємстві приваблює також мене тому, що там досить високий рівень зарплати і бачу перспективи розвитку. А у своєму житті хочу досягти найвищого. «Запоріжсталь» — це перспективний вибір.

Такі зустрічі у ЗНУ планують проводити і у майбутньому.

Конкретно

Правила успіху Олександра Мироненка:

  • Ніколи не зупинятися на досягнутому.

  • Вірити в себе.

  • Завжди рухатися до мети.

Читайте також: Відроджувати Хортицю будуть за підтримки соціально відповідального бізнесу.

Фото Олександра Прилепи

 Комментарии читателей