Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запорізьких ветеранів-металургів привітали зі святом
Поделиться

Ветеранів промислових підприємств привітали з Днем металурга

Напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості в Запоріжжі привітали ветеранів металургійної галузі — людей, які не один десяток років присвятили роботі на промислових підприємствах міста.

З наступаючим професійним святом представники Групи Метінвест привітали ветеранів трьох підприємств: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

подарки

Представникам ветеранських організацій вручили меблі і оргтехніку, а також оздоровчо-спортивний інвентар для активного дозвілля. Тепер ветерани зможуть проводити час ще цікавіше і комфортніше.

Подарунки вручив директор департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест холдинг Михайло Цуркан.

Михайло Цуркан

— Напередодні Дня металурга і гірника у нас святковий тиждень. За традицією ми не залишаємо без уваги наших ветеранів, тих людей, які все життя пропрацювали на підприємствах компанії — гірничорудних, металургійних, коксохімічних. У нас в компанії 14 ветеранських організацій, а це більше 80 тисяч ветеранів. Ми їх поважаємо, цінуємо, вчимося у них, намагаємося всіляко їм допомагати.

У Запоріжжі ми побували на трьох підприємствах, привітали три ветеранських організації. Звичайно, в цьому році через карантин ми не можемо організувати урочистий концерт з вшануванням ветеранів на сцені, але без уваги ніхто не залишиться. За запитом кожної ветеранської організації ми зробили їм подарунки. Ветерани у нас дуже активні, спортивні. Вони живуть повноцінним життям. Честь їм і хвала. Наша компанія завжди буде їх підтримувати, поважати і цінувати, — зазначив Михайло Цуркан.

ветерани

Ветеранські організації для старшого покоління металургів стали другою домівкою. Тут вони знаходять для себе заняття до душі —
співають, вишивають, освоюють комп’ютерну грамотність, проводять зустрічі та різноманітні заходи.

Николай Силин

— Найголовніший подарунок, який ми отримали напередодні свята, — це повага та визнання з боку компанії Метінвест. Ветерани комбінату «Запоріжсталь» — це майже 6 тисяч осіб. Це люди, які віддали десятки років роботі на комбінаті.

У нас чудовий творчий колектив, який виступає з концертами на різних заходах. Ведемо ми і шефську діяльність — виступаємо в геріатричних пансіонатах, лікувальних установах, де знаходяться наші ветерани. У подарунок від Метінвесту ми отримали сучасну колонку, яка допоможе в проведенні таких концертів. Також за допомогою оргтехніки ми зможемо знімати і роздруковувати фотографії зі всіх наших заходів, робити фотовиставки. Дуже приємно, що в цей важкий час компанія знайшла можливість порадувати ветеранів та взяти участь в нашому святі, — зазначив голова ради ветеранів комбінату «Запоріжсталь» Микола Силін.

поздравление

За словами голови ради ветеранів ПрАТ «Запоріжкокс» Лідії Кошкалди, така увага дуже важлива для ветеранів.

— Напередодні свята до нас приїхали представники Метінвесту, подарували нам необхідні речі. Це інвентар для спортивного розвитку, меблі для ветеранської організації, щоб можна було прийти — сісти, комфортно відпочити, — розповіла Лідія Кошкалда. — На «Запоріжкоксі» 730 ветеранів. Це — чоловіки, які відпрацювали більше 20 років, і жінки, які відпрацювали більше 15. Всі вони активні люди, які беруть участь в житті підприємства. Нашим ветеранам дуже важлива увага, спілкування, теплі слова. Тому ми дуже вдячні представникам компанії Метінвест, які привітали нас із Днем металурга.

Лідія Кошкалда

Ветерани «Запоріжвогнетрива» зізналися, що такі подарунки напередодні професійного свята стали для них приємною несподіванкою.

Любов Івденко

— У нас в організації 654 ветерана, з них 29 учасників бойових дій. У День металурга ми завжди збиралися в палаці культури, нас завжди вітали, влаштовували чудові свята. Цього року через карантин концерт скасували, але компанія Метінвест подарувала нам справжнє свято. Нам подарували меблі — шафу, столи, стільці. І ще подарунки для оздоровчо-спортивного відпочинку, для дозвілля. Такого ми не очікували, хоча увагу нам приділяли завжди. Нам, ветеранам, дуже приємно, що нас не забувають, — поділилася голова цехового комітету ради ветеранів ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Любов Івденко.

ветерани

Читайте також: Співробітників запорізького металургійного підприємства привітали з професійним святом


Комментарии читателей