Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізькі волонтери придбали для військових мікроавтобус
Поделиться

Запорізьким військовим передали мікроавтобус

В одну з військових частин Запоріжжя передали мікроавтобус «Фольксваген транспортер». Його придбали волонтери Благодійного фонду «Вільне Запоріжжя». Тепер  транспортний засіб буде допомагати нашим захисникам та захісницям. Про це в своєму офіційному Telegram-каналы повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За словами Анатолія Куртєва, це гарні результати підспиання Меморандуму про співпрацю міської влади та волонтерських і благодійних організацій.

-Для нас дуже важливим є те, що під час війни ми змогли об’єднати наші зусилля для вирішення гуманітарних питань, для допомоги військовим і вимушеним переселенцям. Ми завжди відкриті для співробітництва з кожним, хто готовий працювати для перемоги України, — зазначив Анатолій Куртєв.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що Запорізька міська рада відкрита до співпраці.  Важливо! Усі волонтери, які ще не співпрацюють з міською владою, але мають таке бажання, можуть звертатися за консультацією про співпрацю з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 за номером телефону +3 8 (061) 224 69 00.

Нагадаємо, раніше «індустріалка» повідомляла про те, як у Запоріжжі працює центр реабілітації та реінтеграції переселенців.

Читайте також: Внаслідок обстрілів без електропостачання залишились 76 населених пунктів Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей