Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт, Фоторепортаж
Запорізькі велосипедисти готуються до масштабних змагань — фото
Поделиться

Велосипедисти спробують свої сили у командній велогонці

Федерація велосипедного спорту Запорізької області готується до масштабної велогонки, яка пройде 16 серпня у Старому Самборі Львівської області. Команда з чотирьох найкращих велосипедистів Запорізької області позмагається за першість у груповій гонці на 100 кілометрів.

Аби показати найкращий результат, велосипедисти тренуються чотири рази на тиждень. Своє останнє перед змаганням тренування вони провели на трасі Запоріжжя-Дніпро. Разом вони подолали 80 кілометрів.

велосипедисти

— Ми тренуємося завжди. Тренувальний процес у нас ніколи не зупиняється. Тільки так ми можемо відточити свою майстерність і покращити власний результат, — підкреслив президент Федерації велосипедного спорту Запорізької області Олег Бородай.

Дуже важливу роль у підготовці змагань відіграє, здавалось би, звичайна велосипедна форма. Щоб спортсменові було зручно в ній займатися, вона має бути якісною та професійною. А на змаганнях, де захищається честь всього регіону, — ще й яскравою та впізнаваною.

велосипедисти

Такої форми у велосипедистів довго не було, адже коштує вона не дешево. Тому Федерація велосипедного спорту Запорізької області зверталася до різних спонсорів, які б допомогли у її покупці. На прохання спортсменів відгукнувся лише комбінат «Запоріжсталь».

— Комбінат «Запоріжсталь» — це єдине підприємство, яке пішло нам на зустріч. За це ми їм дуже вдячні. На сьогодні ми вже отримали 10 комплектів форми. Її якістю задоволені всі, вона дійсно дуже класна. Її пошила фірма, яка виготовляє форми для вищого ешелону світового велоспорту. Вона чудово тягнеться та не парить тіло. Займатися в ній — суцільне задоволення, — поділився Олег Бородай.

велосипедисти

У команді найкращих велосипедистів, які представлятимуть Запорізьку область на змаганнях, є і працівник комбінату «Запоріжсталь». Професійно займатися спортом йому захотілося після участі у спортивних заходах, які організовував завод. Чоловік розповідає, що керівництво «Запоріжсталі» дуже підтримує спортивний дух своїх працівників.

— Велоспортом я займаюся близько двох років. І мені дуже пощастило з моєю чудовою командою! Ми працюємо як єдиний злагоджений механізм, де кожний показує свої сильні сторони і підстраховує слабкі сторони іншого. Тому я думаю, що на велогонці ми покажемо гарний результат. Тим паче, їхати ми будемо в нашій новій яскравій формі. Цей малиновий колір не дасть нам загубитися в натовпі, а якщо хтось відірветься від команди, то зможе швидко знайти.

А ще мені дуже пощастило з місцем роботи. Адже комбінат дуже підтримує спортивний рух. Тому роботу я можу поєднувати з хобі. Звичайно, карантин дуже вплинув на нас, всі масові заходи завод відмінив. Але я дуже сподіваюся, що скоро він закінчиться, і «Запоріжсталь» відновить традиційні спартакіади. Я велоспортом навіть став займатися після спартакіади. Раніше був бігуном, а потім вирішив спробувати велосипед. Так мене це і захопило, — розповів велосипедист, працівник залізничного цеху ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Коржов.

велосипедисти

Сьогодні команда разом зі своїм тренером відправляться до Львівської області. Сподіваємося, що вони привезуть звідти не одну нагороду.

велосипедисти

Читайте також: Як карантин вплинув на запорызький спорт

Фото автораКомментарии читателей