Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізькі студенти ознайомилися з кар’єрними маршрутами в металургії - фото
Поделиться

Студентів заохочують до працевлаштування на підприємства Метінвесту

У запорізьких вищих навчальних закладах напередодні закінчення навчального року проводяться зустрічі з роботодавцями. Молоді пропонують вакансії і розповідають про можливості поєднання навчання та роботи.

студенти

Активні зустрічі з перспективною студентською молоддю проводять і представники Центру кар’єри Метінвест. Зокрема, провідний спеціаліст з підбору персоналу Центру кар’єри Метінвест Анастасія Волох відвідала Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти. Там вона провела цікаву зустріч зі студентами 2 курсу, які отримують професію електрогазозварника та електромонтера. Минулого тижня така ж зустріч, але онлайн, пройшла для студентів 4 курсу Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту. На таких заходах у молоді є можливість ознайомитися з вакансіями підприємств Групи Метінвест, а також розпитати про переваги працевлаштування і кар’єрні маршрути в металургії.

Багато хто вважає, що тільки в сферах ІТ, консалтингу чи сфері послуг вони зможуть швидко досягти успіху та добре заробляти. Але тут важливо розуміти, що основу економіки країни становить саме промисловість і промислові підприємства. Саме вони здатні вистояти будь-яку кризу і пандемію.

Професії, пов’язані з металургією, завжди будуть затребувані. Особливо в таких індустріальних містах, як Запоріжжя, Маріуполь та Кривий Ріг. На сьогодні Запорізька область входить до п’ятірки регіонів з найвищою заробітною платою, і база для цього є саме в промислових підприємствах. Завдання Центру кар’єри Метінвест — показати, що за промисловістю Запоріжжя стоїть майбутнє. Ми готові запропонувати молоді не тільки вакансії, але і навчання, підтримку на перших етапах роботи, широкий соцпакет і різні корпоративні бонуси, — зазначила провідний спеціаліст з підбору персоналу Центру кар’єри Метінвест Анастасія Волох.

студенти

Нагадаємо, що отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Його менеджери пропонують людям різнопланові вакансії: від токарів і слюсарів-ремонтників до IT-спеціалістів та юристів. Знайти бажану вакансію можуть як досвідчені працівники, так і люди без стажу праці та випускники закладів освіти.

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

Нагадаємо, що у цьому році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. І розвиток компанії напряму залежить від її креативних, амбіційних та молодих працівників.

Читайте також: Практика, стажування та премії: як «Запоріжсталь» заохочує до працевлаштування випускників вишів — фото


Комментарии читателей