Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Запорізькі школярі зможуть зайнятися фізкультурою з українськими зірками
Поделиться

Сьогодні  в Україні стартували онлайн-уроки фізкультури, до яких будуть долучатися багато українських зірок

28 березня спільнота вчителів Junior разом із Міністерство освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти та Комітетом фізичного виховання та спорту розпочинає серію онлайн-уроків #перемагаєморазом, які входять до Всеукраїнського розкладу. Трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів відбуватиметься на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та VoliaTV.

Fun up зарядка розпочинається о 10.00. Понеділок розпочала зі стріму молодша і середня школи о 10.00 та 11.00 відповідно.

За таким розкладом на цей тиждень:

Молодша школа:

Пн. – 10.00
Ср. – 10.00
Пт. – 10.00

Середня школа:

Пн. – 11.00
Вт. – 10.00
Ср. – 11.00

Старша школа:

ВТ. – 11.00
Чт. – 11.00
Пт. – 11.00

Впродовж тижня до таких уроків будуть долучатися багато українських зірок, щоб більше зацікавити дітей фізичною активністю. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

Так, сьогодні, онлайн-урок фізкультури проводив відомий шоумен, ведучий, відеоблогер Олександр Педан. Він — людина спортивна. Нагадаємо, що Педан є автором проекту «JuniorZ». Ідея якого полягає в тому, щоб додатково додати нові сучасні види спорту до шкільної програми та зробити уроки фізкультури цікавішою. З цього приводу Олександр Педан проводив у Запоріжжі семінар «JuniorZ — фізична культура майбутнього» для керівників шкіл та вчителів фізкультури.

…Тож, готуйте зручний одяг та позитивний настрій і вмикайте відеоуроки по розкладу!

До речи, робити зарядку онлайн з зірками ніхто не забороняє й дорослим.

До уроків можна долучитися на Youtube-каналі.

Як писала «Індустріалка», відомі представники українського шоу-бізнесу записали відео звернення зі словами підтримки запоріжцям. Серед них — й Олександр Педан.

Читайте також: Сьогодні частина міських бібліотек Запоріжжя почала знов приймати читачів.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей