Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорізькі школярі відзначили День рідної мови флешмобом, виставкою і квестом — фото
Поделиться

Учні 4-А класу Запорізького колегіуму “Мала гуманітарна академія” до дня Рідної мови влаштували невелике свято

Щороку у світі 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови (Міжнародний день материнської мови. Свято було започатковане у 2000 році після оголошення на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності людини. На сьогодні у світі нараховується близько 6 тисяч мов, близько половині з яких загрожує зникнення.

В Україні всіляко підтримується розвиток нашої рідної української мови, яку тривалий час намагалися викорінити з нашої культури. Особливу увагу розвитку української мови у різних сферах побуту на державному рівні приділяється останні 6 років.

Учні 4-А класу Запорізького колегіуму “Мала гуманітарна академія” до дня Рідної мови влаштували невелике свято

У Запоріжжі учні 4-А класу колегіуму “Мала гуманітарна академія” до дня Рідної мови влаштували невелике свято. Діти прийшли до школи у вишиванках. У своєму класі провели флешмоб, виставку витворів народного мистецтва (вишиті рушники, ляльки-мотанки), і навіть пройшли квест на знання української мови.

Також Міжнародний день Рідної мови відзначили учні 4-В класу ЗНВК № 63.

На свято школярі надягли вишиванки. У класі лунали вірші та крилаті вислови українською мовою. А також діти взяли участь у конкурсі малюнків.

Як зазначила вчителька початкових класів ЗНВК № 4 Катерина Карпова, захід надихнув дітей поважати, любити, цінувати та пишатися рідною мовою.

Читайте также: Звездолеты, роботы и Мастер Йода — в Запорожье откроется крутая выставкаКомментарии читателей