Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Металурги «Запоріжсталі» передали поліцейським ще одну партію бронежилетів високого класу захисту - фото
Поделиться

Комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передав Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області ще 100 бронежилетів

Компанія Метінвест придбала для поліцейських бронежилети європейського виробництва спеціально для патрулювання. Сьогодні запорізькі патрульні поліцейські несуть службу на блокпостах, а також по охороні публічного порядку в обласному центрі.

поліція броня

На початку червня генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко передав Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області 100 бронежилетів європейського виробництва. Сьогодні Управління отримало черговий подарунок.

поліція броня

— Ми передали Національній поліції ще 100 бронежилетів. Вони мають третій ступінь захисту, з керамічними плитами, — розповів Олександр Мироненко. — Це дозволить цілком задовольнити потреби поліції в бронежилетах, які необхідні співробітникам для виконання завдань у Запоріжжі.

Мироненко

Нагадаємо, «Запоріжсталь» Групи Метінвест передавала бронежилети також військовослужбовцям ЗСУ та Національної гвардії.

бронежилети

За словами Олександра Григоровича, бронежилети для військових та поліцейських відрізняються. Ті, що передаються військовим, важчі, вищого ступеню захисту 4+. Вони виготовляються в Україні на підприємствах Метінвесту і партнерів компанії.

поліція броня

Бронежилети для поліцейських 3-го класу захисту, легші, компанія Метінвест закупила їх за кордоном.

Вони більше відповідають вимогам для поліцейських. Найближчим часом поліцейські отримають чергову партію захисної амуніції від «Запоріжсталі» Групи Метінвест, що дозволить повністю закрити потреби управління у броні.

Михайловська

Начальник Управління патрульної поліції у Запорізькій області Світлана Михайловська дуже вдячна за своєчасну і важливу допомогу.

— Дуже дякуємо комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест за таку підтримку, — говорить Світлана Михайловська. — Нещодавно ми отримали 100 бронежилетів і сьогодні ще 100. Дуже приємно, що в такий тяжкий для країни час компанія не стоїть осторонь проблем матеріального забезпечення не тільки військовослужбовців, а й правоохоронців.

Мироненко і Михайловська

У чому для мене позитив цих бронежилетів? Пластина є керамічною, вона не така важка. Сам бронежилет, як і пластина та плитоноска, є зручним, не має такого навантаження на спину, як інші бронежилети.

В ньому зручно пересуватися, що дуже важливо для поліцейських, які знаходяться на чергуванні інколи цілодобово.

бронежилети

Окремо хочу сказати про плитоноску. На ній є додаткові кишені — для магазину, для розгрузки, для індивідуальної аптечки та декількох радіостанцій. Одразу отримується повний набір для бійця, не треба додатково купувати деталі, щоб укомплектувати поліцейського.

поліція броня

— Світлано Володимирівно, у патрульних поліцейських і до війни були бронежилети…

— Так. Кожен патрульний поліцейський має індивідуальний бронежилет. Він 2-го класу захисту, захищає від кулі 9 мм та деякого виду ножових вражень.

На сьогоднішній день, з початком військового вторгнення, у Запорізькій області існує потреба у бронежилетах вищого класу захисту. Тому що є ракетні удари, авіаудари. Ми розуміємо, що оскільки буде летіти осколок 400-500 грамів, то його дія є зовсім іншою, ніж кулі 9 мм. Тому на сьогоднішній день нам потрібен вищий клас захисту.

бронежилети

За словами Світлани Володимирівни, патрульні поліцейські переведені на бойовий режим несення служби — не лише з пістолетом, а й з автоматом. Всі бронежилети більш вищого класу захисту будуть розподілені між ними в порядку черговості. І правоохоронці будуть мати бронежилети двох ступенів захисту.

поліція броня

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Група Метінвест системно забезпечує засобами захисту військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії, а також поліцейських.

Всього компанія передасть понад 100 тис. бронежилетів: 90 тис. виготовлять за підтримки Групи Метінвест, ще 20 тис. бронежилетів закуплено коштом компанії за кордоном.

Наразі тільки запорізькі підприємства Метінвесту передали військовослужбовцям, серед яких і співробітники Компанії, бронепластин та бронежилетів, які забезпечать надійним захистом біля 13 тисяч захисників.

бронежилети

Фото Олександра Прилепи

Читайте також: Запорізькі захисники зупинили колону ворожої техніки та накрили окупантів артилерійським вогнем

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей