Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізькі навчальні заклади отримали дезінфікуючі засоби
Поделиться

Навчальним закладам передали антисептики та дезінфікуючі засоби для прибирання

Вперше навчальний процес в запорізьких школах буде проходити в умовах карантину. Це означає, що і школярам, і вчителям потрібно дотримуватися необхідних заходів безпеки.

У школах обов’язково повинні бути антисептики, а також дезінфікуючі засоби для прибирання приміщень. Однак до початку навчального року влада не забезпечила навчальні заклади цими засобами.

На допомогу прийшли активісти Партії Порядок. Вони передали освітнім закладам міста необхідні дезінфікуючі засоби.

засоби

Зокрема, допомогу отримав Запорізький січовий колегіум. У закладі щодня знаходиться більше тисячі людей. Тож, дезінфікуючий розчин розподілили серед адміністрації, вчителів, техперсоналу і працівників їдальні. У закладі кажуть: вдячні такій допомозі.

— Внесок дуже вагомий, просто неоціненний. Ми зараз рахуємо, на скільки нам вистачить, адже витрата цих засобів дуже велика, — каже заступниця директора з виховної роботи Запорізького січового колегіуму Віта Михайлова.

Вита Михайлова

Для закладів освіти Партія Порядок придбала близько 40 літрів концентрату дезінфікуючого засобу. Разом з ним передали і сертифікати якості та інструкцію до використання з описом складу антисептика. Таким чином школа повністю у безпеці, кажуть активісти Партії Порядок.

передали дез средства

 

— Ми намагаємося максимально забезпечити нашу школу цими засобами, щоб діти, вчителі, батьки могли безпечно заходити до школи та відчувати себе в безпеці. У кожен клас необхідно поставити цю пляшку з антисептиком. Тому я звертаюся до кожного свідомого громадянина: якщо ви в змозі допомогти нашим школам, нашим дошкільним закладам, включайтеся до роботи. Бо наразі школи мало забезпечені цими засобами, — зазначив активіст Партії Порядок Анатолій Остапенко.

Крім Запорізького січового колегіуму допомогу отримали Хортицька навчальна реабілітаційна академія, Запорізький педагогічний коледж та ще 10 шкільних та дошкільних закладів.

За словами активістів Партії Порядок, вони і надалі будуть допомагати учбовим закладам. Адже зробити життя кожного запоріжця комфортним та безпечним — головна мета Порядку.

Читайте також: До школи — в масках: початок нинішнього навчального року надовго запам’ятається запорізьким учням


Комментарии читателей