Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорізькі металурги завітали з подарунками до багатодітної родини — фото
Поделиться

Молодь комбінату «Запоріжсталь» провела волонтерську акцію

У молоді комбінату “Запоріжсталь” є давня добра традиція — дарувати солодощі, які напосівали на заводі, дітям з багатодітних родин. І цей рік не став винятком.

На новорічні свята під час посівання на «Запоріжсталі» молодь зібрала кілька кілограмів солодощів, фруктів і подарунків. Все зібране вони подарували багатодітним родинам, якими опікуються не один рік поспіль.

родин

Першою отримала подарунки родина Поздіних. Це сім’я вимушених переселенців з Донецької області. Вони переїхали з окупованого Єнакієвого в Запоріжжя ще у 2014 році. З самого початку їхнього життя у нашому місті їм допомагає молодіжна організація комбінату «Запоріжсталь». Металурги беруть активну участь у житті дітей та допомагають їхній матері у часи скрути.

Діти завжди дуже раді не стільки подарункам від запоріжсталівців, а душевним зустрічам з ним. Адже за шість років металурги стали для них справжніми друзями. Цього разу діти розповіли їм про своє навчання, досягнення за минулий рік та мрії.

родин

Щорічна волонтерська акція “молодіжки” цього року пройшла за підтримки профкому комбіната “Запоріжсталь”.

Ми дуже тісно спілкуємося з родиною Поздіних та допомагаємо їм уже 6 років поспіль. І за цей час ми вже дійсно стали рідними людьми. Ми бачимо, як дорослішають діти, цікавимось тим, як вони навчаються. А якщо у родині деколи бувають скрутні часи, то актив профкому та молодіжної організації комбінату завжди їм допомагає як матеріально, так і психологічно. І дуже радує те, що завдяки нам вони можуть відчувати себе у Запоріжжі, як вдома. Весь трудовий колектив “Запоріжсталі” вважає, що чужих дітей не буває, тому ніколи не стоїть в стороні, якщо комусь із них потрібна допомога, — відмітив заступник голови профкому ПАТ “Запоріжсталь” Сергій Ільченко.

родин

Заступник голови профкому і лідер молодіжної організації ПАТ “Запоріжсталь” Сергій Ільченко особисто роздав подарунки не тільки всім дітям, а і їхній мамі. Вона отримала необхідні в побуті речі та набір для випічки. Всі дуже зраділи такому подарунку і пообіцяли в наступний раз запросити запоріжсталівців на смачний чай з домашньою здобою.

— Молодіжна організація ПАТ “Запоріжсталь” допомагає нам з того моменту, як ми тільки переїхали до Запоріжжя. Вони завжди нас вітають зі святами, привозять подарунки, а на новорічні свята дарують квитки на розважальні вистави. Діти кожного року чекають на них, готуються до зустрічі. Навіть я завжди відчуваю величезну радість, коли металурги до мене дзвонять і просять прийти. І я зустрічаю їх вже не як помічників, а як свою рідню. Ці емоції описати дуже важко, я їм просто дуже вдячна за все, що вони для нас роблять, — розповіла багатодітна мама Наталія Поздіна.

родин

В планах молодіжної організації — порадувати ще не одну багатодітну підшефну сім’ю. Металурги обіцяють, що подарунків вистачить всім.

Читайте також: В Запорізькій області у багатодітній прийомній сім’ї з’явився будинок мрії

Фото автораКомментарии читателей