Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя, Фоторепортаж
Запорізькі металурги висадили молоді дерева у заводському сквері — фото
Поделиться

На «Запоріжсталі» пройшла традиційна святкова акція

Сьогодні, 16 листопада, комбінат «Запоріжсталь» святкує 88-річницю з дня заснування. З цього приводу в заводському сквері імені Сацького провели символічну акцію з озеленення. Металурги на чолі з генеральним директором підприємства Олександром Мироненко висадили кілька десятків молодих верб. Навесні ці дерева будуть радувати працівників підприємства буянням зелені.

дерева

дерева

Згуртованою командою металурги швидко висадили верби та полили їх, аби деревця прижилися. Через карантинні обмеження в екологічній святковій акції взяли участь обмежена кількість людей.

— У нас є багато гарних традицій, у тому числі — висадка дерев та озеленення території заводу. Сквер імені Сацького — це знакове та улюблене місце для всіх запоріжсталівців. Тому сьогодні ми, дотримуючись нашої традиції, висадили тут молоді дерева, які, я впевнений, приймуться та будуть радувати співробітників нашого підприємства, — зазначив Олександр Мироненко.

дерева

На комбінаті уважно ставляться до території: доглядають за зеленими зонами, висаджують нові дерева та квіти. Фактично п‘ята частина території комбінату — це зелені зони, за якими уважно доглядають та приділяють велику увагу їхньому оновленню.

дерева

Щорічно до акцій з озеленення приєднуються сотні співробітників підприємства. Вони беруть участь як у корпоративних заходах, так і у міських та навіть всеукраїнських. Серед найвідоміших екологічних ініціатив, які проводить комбінат «Запоріжсталь», — акція «Врятуємо Дніпро разом!». Вона проходить у Запоріжжі вже 10 років поспіль. В рамках цієї акції щорічно проходить відразу кілька заходів — суботники, екологічний квест та висадка дерев.

Читайте також: Співробітників комбінату «Запоріжсталь» привітали з днем народження підприємства

Фото автораКомментарии читателей