Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”
Поделиться

Молодіжна організація комбінату “Запоріжсталь” ознайомилась з авіавиробництвом

ПАТ “Запоріжсталь” та АТ “Мотор Січ” — великі підприємства, які співпрацюють багато років. Працівники підприємств провели спільний захід, аби обмінятися досвідом.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

Як раніше писала “Индустриалка”, нещодавно молодь «Запоріжсталі» організувала для співробітників «Мотор Січі» захоплюючу екскурсію на комбінат. Тепер подібну екскурсію для запорізьких металургів провели співробітники “Мотор Січ”. Вони показали працівникам “Запоріжсталі” кілька виробничих цехів, а також познайомили з експозицією Музею техніки Богуслаєва.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

— У рамках реалізації молодіжної політики у нас проходить обмін досвідом з молодим колективом комбінату «Запоріжсталь». Ми вже були на комбінаті, де нас дуже вразили масштаби виробництва та люди, які там працюють. І ми запросили працівників “Запоріжсталь” до себе. Я думаю, що подібні екскурсії та відвідування виробництва в майбутньому матимуть системний характер, адже наше виробництво та комбінату “Запоріжсталь” — багатогранне. Показати все за один раз неможливо. В подальшому ми будемо проводити спільні соціальні, розважальні та інші заходи, для того, аби об’єднувати молодь міста. Я думаю, що молодь має працювати та відпочивати разом. Такі екскурсії дають можливість побачити один одного, оцінити свою роботу та роботу іншого підприємства, а також зрозуміти, що у нас дуже багато спільного, — зазначив начальник відділу зі справ молоді АТ “Мотор Січ” Михайло Калганов.

начальник відділу зі справ молоді АТ “Мотор Січ” Михайло Калганов

Як розповіли співробітники “Мотор Січ”, підприємство працює вже понад 100 років, випускає авіаційні двигуни та газотурбінні установки для літаків і гвинтокрилів різного призначення.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

У Музеї техніки Богуслаєва представлена експозиція, присвячена історії моторобудівного заводу. Серед експонатів: колекція поршневих та реактивних двигунів, які виготовлялися на підприємстві у різні роки. Також є колекція мотоциклів 30-х — 80-х років минулого століття, мисливської зброї 18-19 століття та інші експонати.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

— ”Виробництво на підприємстві “Мотор Січ” сильно відрізняється від нашого виробництва, нам це дуже цікаво. Нам показали виробництво лопатів та двигунів для вертольотів та літаків. Для молоді це дуже цікаво, бо це все виготовляється у нашому місті. Ми повинні знати, яке виробництво є у Запоріжжі та як розвивається наше місто. В нас є багато спільного. Із молодіжною організацією “мотор Січі” ми домовились що будемо запрошувати наших співробітників на спільні заходи. Таким чином ми згуртуємо робітничу молодь Запоріжжя, будемо дружити, розвиватися та обмінюватися досвідом, — зазначив лідер молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

лідер молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма

Екскурсія справила гарне враження на співробітників “Запоріжсталі”. Знайомство зі сферою авіабудування та перегляд експозиції Музею техніки Богуслаєва, — вразили металургів.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

— Мене більш за все вразив цех з виробництва лопатів для гвентокрилів, там врахований світовий досвід. Ми дізналися, що на “Мотор Січ” використовують композиті матеріали, мене це здивувало. На “Мотор Січ” таке наукове виробництво, тут використовують верстати ЧПУ та лазерні верстати. На “Запоріжсталь” все більш глобально та масштабно — великі печі, вантажопідйомні крани на 100-150 тонн. Подібні екскурсії дуже цікаві, це гарний досвід, — каже електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання цеху управління підготовки виробництва ПАТ “Запоріжсталь” Євген Драгнєв.

електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання цеху управління підготовки виробництва ПАТ “Запоріжсталь” Євген Драгнєв

Нагадаємо, раніше “Индустриалка” писала про те, що на «Запоріжсталі» провели екскурсію для студентів-стипендіатів Метінвесту. Студенти поспілкувалися з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком та дізналися багато нового про роботу комбінату.

Запорізькі металурги відвідали “Мотор Січ”

Читайте також: Запорізьке підприємство безкоштовно передає кисень лікарням, де рятують хворих на коронавірус — фото

Фото автора Комментарии читателей