Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорізькі металурги провели волонтерську акцію для дітей із неблагополучних родин — фото
Поделиться

Волонтерську акцію провела молодь комбінату «Запоріжсталь»

На комбінаті «Запоріжсталь» є добра святкова традиція. На Старий Новий рік молодь комбінату посіває та збирає солодощі. Але все зібране добро металурги не забирають собі, а передають дітям з підшефних закладів.

У цьому році традиційна волонтерська акція змінила свій формат. Через карантинні обмеження посівання на заводі не влаштовували. Але працівники цеху шлакопереробки вирішили все ж таки продовжувати традицію. Подарунки та солодощі для дітей вони придбали самі.

акцію

Молодіжна організація, цех шлакопереробки та адміністрація комбінату «Запоріжсталь» вітають свої підшефні заклади зі Старим Новим роком. Таку волонтерську акцію ми проводимо щорічно. Після новорічних свят ми привозимо дітям багато солодощів, які нам дають під час посівання. У цьому році ситуація змінилася, але бажання допомагати дітям не зникло. З ініціативою самостійно придбати подарунки виступили працівники цеху шлакопереробки. Їх ми, звичайно, підтримали. Перші пакунки з пряниками, цукерками і мандаринами вже вручили дітям. Нам дуже приємно дарувати їм радість та бачити їхні щасливі очі, — зазначив провідний фахівець із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

акцію

Першими отримали подарунки вихованці Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Зараз у закладі перебуває 48 вихованці. Це діти позбавлені батьківського піклування, ті, що зазнали насилля, покинуті батьками або з неблагополучних сімей. Аби вони жили в комфортних умовах, закладу систематично допомагає комбінат «Запоріжсталь».

акцію

ПАТ «Запоріжсталь» допомагає нашому закладу вже близько 20 років. Це і матеріальна допомога, і моральна підтримка. А особливо їхнього приїзду чекають наші діти. Для них це завжди свято, яке не обходиться без подарунків, — зазначила директор Запорізького обласного центру соціальнопсихологічної реабілітації дітей Ольга Кучер.

акцію

Раніше подарунки від «Запоріжсталі» діти зустрічали з концертами та виставами. У цьому році їх не проводять через карантин. Однак, це не завадило дітям отримати купу емоцій.

— Я дуже люблю, коли до нас приїжджають гості. Вони завжди привозять нам подарунки. Я дуже люблю солодощі, і на ці новорічні свята нам їх дуже багато подарували. Новий рік я зустрічав тут. У нас було дуже весело, ми співали і танцювали. А Дід Мороз приніс мені красиву машину на пульті керування. Це дуже класний подарунок, — розповів 9-річний Костянтин Лукашевич.

акцію

Подарунки від комбінату «Запоріжсталь» отримають і інші підшефні заклади — дитячі будинки та інтернати.

акцію

Читайте також: У Запоріжжі для дітей із інтернатів приготували пряники

Фото автора


Комментарии читателей