Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорізькі металурги приймають вітання з професійним святом прямо у виробничих цехах — фото
Поделиться

Запорізьких металургів привітали з прийдешнім професійним святом

У залі робочих зборів агломераційного цеху ПАТ «Запоріжсталь» відбувся урочистий захід на честь Дня металурга і гірника, який традиційно відзначають у третю неділю липня. Вітання приймали співробітники цеху.

металурги

З теплими словами до присутніх звернувся начальник агломераційного цеху Ігор Качанюк. Він привітав металургів, а кращим з них вручив почесні грамоти та відзнаки.

— Для нас День металурга — це як другий День народження. Ми завжди дуже чекаємо це свято, з радістю святкуємо та, за традицією, відзначаємо найкращих працівників. У нашому цеху є девіз: «Якщо віддаєшся роботі, показуєш гарні результати — обов’язково будеш поміченим та отримаєш винагороду за свої заслуги». Хтось показує гарні результати з виробництва, хтось — в культмасовій роботі та комунікації з людьми, хтось — отримує подяки за вислугу років. Ми цінуємо всіх наших працівників, бо вони — найкращі, — зазначив начальник агломераційного цеху Ігор Качанюк.

металурги

Зустрічає День металурга агломераційний цех зі значним списком здобутків. З початку року цех є найкращим з операційної ефективності завдяки зниженню собівартості агломерату. Не відстає агломераційний цех і за показниками якості продукції. На сьогодні він займає одні з перших позицій на комбінаті.

Звичайно, за цими заслугами стоїть величезний колектив, який старанно працює кожну зміну. Серед кращих працівників агломераційного цеху відзнакою «За натхненну працю» ПАТ «Запоріжсталь» ІІ ступеню відзначили енергетика Сергія Паршикова. Він пропрацював на «Запоріжсталі» майже 20 років. Після отримання професійної освіти він влаштувався на посаду слюсаря-ремонтника в електрослужбу аглоцеху. А завдяки кропіткій праці Сергію Паршикову вдалося підвищити свій професійний рівень та зайняти посаду енергетика.

металурги

— У мене просто неймовірні емоції! Я не очікував, що отримаю таку почесну нагороду від керівництва. Секрет мого успіху дуже простий — віддаватися роботі на повну, бути цілеспрямованим та працювати з правдою. Тобто, не хитрувати, не «юлити», не звалювати свої помилки на інших людей. В моїх подальших планах — продовжувати розвиватися та віддавати всі свої знання моїй улюбленій роботі. Адже змінювати професію чи колектив я не хочу. Відчуваю, що саме тут моє покликання, — розповів Сергій Паршиков.

металурги

Всього нагородили дев’ятьох найкращих працівників аглоцеху. Вони отримали почесні грамоти та подяки ПАТ «Запоріжсталь», а також грамоти від профспілки металургів і гірників України. А металурги, які працюють на комбінаті більше 30 років отримали почесні звання ветеранів праці ПАТ «Запоріжсталь».

металурги

Нагадаємо, що сьогодні, 16 липня, на каскаді фонтанів «Веселка» до Дня металурга і гірника відкриється незвичайна виставка «Art of steel». Її можуть безкоштовно відвідати всі охочі. Як ще у Запоріжжі можна відсвяткувати День металурга, читайте за посиланням.

Читайте також: Ветеранам праці великого запорізького підприємства на професійне свято подарували прогулянку по Дніпру

Фото автораКомментарии читателей