Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізькі металурги привітали багатодітну родину переселенців з Донбасу — фото
Поделиться

Молодь комбінату «Запоріжсталь» провела волонтерську акцію до Дня захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, у всьому світі відзначається День захисту дітей. Це свято символізує турботу про дітей та ще раз нагадує дорослим, наскільки важливо оберігати їх.

Традиційно в День захисту дітей молодіжна організація комбінату “Запоріжсталь” приходить з подарунками до своїх підшефних родин. І цей рік не став винятком. Для них металурги зібрали пакунки з солодощами, продуктами та побутовими товарами.

Першою отримала подарунки родина Поздіних. Це сім’я вимушених переселенців з Донецької області. Вони переїхали із окупованого Єнакієвого до Запоріжжя ще у 2014 році. Молодіжна організація комбінату “Запоріжсталь” допомагає їм з самого початку життя у нашому місті. Металурги беруть активну участь у житті дітей та допомагають їхній матері у часи скрути.

— Для молодіжної організації комбінату “Запоріжсталь” волонтерство — один з головних напрямків роботи. Декілька разів на рік ми приходимо з подарунками до наших підшефних сімей. Керівництво комбінату допомагає нам та завжди підтримує в цьому напрямку. Сподіваємося, що подарунки для сім’ї Поздіних будуть не лише приємними, а і корисними, — підкреслив провідний спеціаліст по взаємодії з молоддю Анатолій Ширма.

Металурги роздали подарунки всім дітям і їхній мамі. Малеча отримала солодкі смаколики, а їхня мама — продукти для святкової вечері та побутове приладдя.

Самі діти були дуже раді не стільки подарункам від запоріжсталівців, а зустріччю з ними. Адже за шість років спілкування вони стали справжніми друзями. Молодші діти розповіли, чим розважаються під час самоізоляції, а старші — як дистанційно закінчили навчальний рік. Також вони познайомили металургів зі своїм новим другом — собакою Атосом.

— Останній раз представники молодіжки приходили до нас після новорічних свят. З цього часу у нас багато чого змінилося. Через карантин діти майже весь час проводять вдома, і це їм не дуже подобається. Щоб не сумувати, вони просили завести домашнього улюбленця, і ми придбали собаку. Звичайно, тепер клопотів стало більше, але головне — діти щасливі.

Щороку в День захисту дітей ми їздили в Дубовий гай, де місто організовувало розваги для малечі. Але у цьому році сидимо вдома через карантин та погану погоду. Проте свято, все ж таки, відбулося. Його до нас привезли запоріжсталівці, — розповіла багатодітна мама Наталія Поздіна.

Після відвідин сім’ї Поздіних молодіжна організація привітала ще одну підшефну родину. Подарунки отримали діти з дитячого дому сімейного типу Зарецьких.

Читайте також: Запорізький металург розповів, як виховує п’ятьох дітей — фото

Фото автора


Комментарии читателей