Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізькі металурги Метінвесту у вільний від роботи час займаються волонтерством
Поделиться

Запорізькі металурги волонтерять у Хабі прийому переселенців

З початком війни для багатьох запоріжців волонтерство стало основним заняттям. Хтось присвячує цій спарві увесь вільний час, а хтось поєднує волонтерську діяльність з роботою. Так робить Олександр Фатєєв — горновий комбінату «Запоріжсталь».  Кожен свій вихідний день він проводить у Хабі прийому переселенців.

Фатеев

— Із самого початку війни я допомагав військовим: ми їх годували, шукали для них теплий одяг, спальні мішки. Тепер я більшість свого вільного часу проводжу у Хабі прийому переселенців. Багато людей до нас приїжджає зі сльозами на очах. Багато з них втратили своє житло і вони розуміють, що їм нікуди повертатися. Хочеться їм допомогти, саме це ми й робимо тут, — каже Олександр.

Фатеев

На комбінаті «Запоріжсталь» чоловік працює біля доменної печі, а у Хабі волонтерить біля столу роздачі їжі — роздає вимушеним переселенцям гарячі обіди. До доброї справи металург підключив і свою родину — дружину та сина.

— Додому ми приїжджаємо втомлені, але на позитиві. Тому що тут ти приносиш людям хоч якусь радість. Переселенці радіють елементарному: каві, чаю, їжі. Вони розповідають нам свої історії, ми слухаємо їх. Буває, дивишся на їхні сльози і також ледве стримуєшся, аби не заплакати. Дуже сподіваємось, що жахлива війна скоро закінчиться, — розповідає дружина Олександра — Юлія Фатєєва.

Фатеева

Такі волонтери, їхні добрі серця та жага до свободи і допомагає наближати перемогу України. Віримо в це!

“Індустріалка” повідомляла, що в хабі роботи кипить кожного дня. Десятки волонтерів на комбінаті “Запоріжсталь” пакують та направляють комплексні продуктові набори до міст, де допомога потрібна першочергово, бо там назріває гуманітарна криза.

Читайте також: У Запоріжжі волонтери цілодобово допомагають вимушеним переселенцям.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

 


Комментарии читателей