Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Коронавирус, Фоторепортаж
Запорізькі медики отримали обладнання для порятунку хворих на COVID-19
Поделиться

Запорізькі медики отримали кисневі концентратори

Міська лікарня №6 отримала шість кисневих концентраторів. Такий подарунок медикам зробили Фонд Ріната Ахметова і банк ПУМБ.

Кисневі концентратори – життєво необхідне обладнання для лікування хворих на коронавірус. Вони можуть бути використані в лікуванні не тільки захворювань органів дихання, а й серцево-судинної, і церебральної судинної системи, при гіпоксії. Тому будуть корисні лікарям і після закінчення пандемії.

кисневий концентратор

— Сьогодні — ще один непростий день боротьби з коронавірусом, коли бізнес об’єднує свої зусилля з владою, лікарями, фондами, щоб рятувати життя людей. Коли Україна зіткнулася з пандемією, Рінат Ахметов одним з перших прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного фонду, ПУМБ, ДТЕК та інших активів SCM, — зазначила заступниця керівника Регіонального центру ПУМБ в Запоріжжі Маргарита Терехова. — Завдяки цьому 300 млн грн витрачено на боротьбу з коронавирусною інфекцією.

Сьогодні ми вручаємо лікарні 6 кисневих концентраторів. Всього в грудні нашою командою було передано 140 концентраторів 27 українським лікарням. У Запорізькій і Дніпропетровській областях ми передаємо 25 концентраторів в 5 лікарень, які найбільше цього потребують.

У Запоріжжі живемо ми, наші друзі, колеги, клієнти. Ми кожен день бачимо, як хворіють люди, і як часом важко боротися за життя цих людей. Дуже сподіваємося, що ці апарати дійсно допоможуть врятувати життя під час пандемії і рятуватимуть їх після того, як пандемія закінчиться. Це наше місто, наші люди, наша країна. Ми не можемо стояти осторонь.

Маргарита Терехова

За словами директорки міської лікарні №6 Ірини Віциної, така допомога зараз просто неоціненна.

— Це допомога дуже велика в даний час, я б навіть сказала, неоціненна. Якщо говорити про лікування хворих з коронавірусною інфекцією, то в її основі — киснева терапія. Кисень особливо потрібен «важким» хворим, коли дихання самостійно не справляється з насиченням крові киснем. Кисневі концентратори — це дуже актуально зараз. Велике спасибі за таку допомогу, яку надає нам Фонд Ріната Ахметова і банк ПУМБ. Це дуже важливо зараз, — сказала Ірина Віцина.

передача сертификата

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров подякував Фонду Ріната Ахметова і ПУМБ за допомогу:

— На жаль, на сьогодні ковід — це тяжка реальність. І тому ми не тільки продовжуємо боротьбу з ним, а й плануємо, як надалі існувати з ним. Кількість хворих залишається дуже високою. На щастя, в місті Запоріжжі ситуація залишається контрольованою, в нас є запас ліжок, і з киснем в тому числі.

Всі ми, весь світ не був готовий до такого стрімкого розвитку цієї хвороби. Тому без поєднання зусиль домогтися такої міцної матеріально-технічної бази, спроможності лікарень надавати допомогу, неможливо. Тому ми продовжуємо отримувати допомогу від Фонда Ріната Ахметова, активів Метінвест, ДТЕК, банку ПУМБ. І завдяки цьому сьогодні у лікарні №6, яка приймає хворих на ковід, збільшилася кількість кисневих концентраторів. Це дуже важливо, бо при тяжких станах є потреба в кисневій терапії, і це життєво необхідно. Шість кисневих концентраторів — це шість одночасно врятованих життів. Це шість запоріжців, які повернуться до нормального життя. Тому така допомога просто неоціненна, — зазначив Анатолій Пустоваров.

кислородный концентратор

Коли Україна зіткнулася з пандемією, першим на допомогу системі охорони здоров’я прийшов Рінат Ахметов. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтар» і інших активів SCM і виділив на допомогу країні в боротьбі з коронавірусом 300 мільйонів гривень. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину. Для ефективної роботи Фондом було створено проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це найбільша, системна і масштабна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з коронавірусом.

кисневий концентратор

Читайте також: У Запоріжжі триває будівництво кисневої станції в обласній інфекційній лікарні

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей