Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізькі депутати написали радіодиктант
Поделиться

Депутати Запорізької міської та обласної рад приєдналися до написання всеукраїнського радіодиктанту

Як повідомляла «Индустриалка», цьогорічний радіодиктант на честь Дня української мови та писемності прозвучав з Луганської області.

До всеукраїнської акції приєднались й запорізькі депутати від Опозиційного блоку: депутати обласної ради Олексій Бєліков та Людмила Любім, а також депутати міської ради Ігор Чумаченко, Олександр Ніколаєнко, Юрій Орєшкін, Микола Володьков, Микола Сілін та Ніна Гурська.

депутати пишуть радіодиктант

Перед початком диктанту, якій в режимі онлайн транслював Перший.UA, депутатка Людмила Любім відзначила, що для неї українська мова символізує душу.

— Я народилась у маленькому містечку. Для мене українська мова — це мова моєї землі, мова, яка висловлює все багатство нашої землі, нашого народу. Це, насамперед, душа, — каже Людміла Любім.

— Мовою, що є державною в Україні, є українська. Це не матеріальний, але дуже вагомий скарб для кожного з нас. Основа нашої культури та історичної пам’яті, — розповів депутат Ігор Чумаченко, — Тому сьогодні депутати Опозиційного блоку у День української писемності та мови долучилися до Всеукраїнської акції — диктанту з української мови. Сподіваюсь, що ця акція не лише допоможе перевірити наші знання з мови, а й стане поштовхом з їх вдосконалення.

депутати пишуть радіодиктант

Разом з бажаючими з усієї України депутати Опозиційного блоку написали диктант, а потім склали свої роботи до конвертів, які будуть надіслані на адресу Українського радіо на перевірку.

депутати пишуть радіодиктант

Депутат міськради Олександр Ніколаєнко розповів, що його вчителькою з української була Людмила Кругла, яка нині є його колегою по фракції.

—  Сподіваюсь, що диктант я написав добре та за мене не буде соромно моїй вчительці Людмилі Юхимівні Круглій. Думаю, що наступного року ми напишемо диктант разом з нею, — зазначив Ніколаєнко.

депутати пишуть радіодиктант

Поспілкувавшись один з одним на тему написання диктанту, ймовірних помилок та правопису окремих слів, депутати розійшлись у гарному настрої виконувати свої прямі обов’язки, повідомляє сайт Опозиційного блоку.

Нагадаємо, 9 листопада відзначається День української мови. Сьогодні усі новини на сайті «Индустриалка» виходитимуть українською.

Читайте також: Як у Запоріжжі сприймають українську мову


Комментарии читателей