Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Україна
Запорізьке тревел-шоу “СвоєРідне” показало індустріальний, портовий і туристичний Маріуполь
Поделиться

Третій випуск авторського тревел-шоу “СвоєРідне” на TV5 присвячений Маріуполю

Авторське теревел-шоу “СвоєРідне”, що виходить в ефір на телеканалі TV5, продовжує подорож Донецьких регіоном. Цього разу ведучі тревел-шоу “СвоєРідне” побували у місті на Азовському морі Маріуполі і показали глядачам цікаві об’єкти індустріального туризму.

Провідними пам’ятками Маріуполя є статуетки Нільсона, яких по місту розташовано шість. Віктор Нільсон був депутатом та міським архітектором, деякі його роботи і нині прикрашають Маріуполь.

СвоєРідне

Витончена архітектура 19-го століття гармонійно сусідує з сучасними міськими просторами. Комфортні зони відпочинку прикрашають місто. Як за допомогою сучасних технологій в Маріуполі можна ознайомитися з кожною областю України та де розташована площа з крутим світловим оформленням, проєкт якого здобув нагороду конкурсу світлового дизайну в Лос-Анджелесі, — дивіться у новому випуску “СвоєРідне”.

Як повідомляла “Індустріалка”, третій випуск авторського тревел-шоу TV5 присвячений Покровську. Життя переважної більшості мешканців Покровська, яке донедавна мало назву Красноармійськ, пов’язане з видобутком вугілля.

Нове тревел-шоу «СвоєРідне» запорізького телеканалу TV5 щонеділі буде показувати життя людей та індустріальних міст, де активно розвиваються індустрії розваг, кіно, подорожей та вражень. Головним напрямком подорожей став саме індустріальний туризм. Нове тревел-шоу «СвоєРідне». І аби відзняти унікальні локації та кадри, ведучим, подекуди, довелося ризикувати.

Ведучі Влад Таран та Тетяна Арикова познайомлять глядачів з незвичними місцями. Зйомки проходили не лише в Запоріжжі, а й в Кривому Розі, Покровську та Маріуполі. Знімальний процес в одному місті тривав близько чотирьох днів.

За 15 років роботи Групи компаній Метінвест у промислових містах з’явилося безліч корисних соціальних ініціатив, цікавенних та незвичайних туристичних об’єктів. У кожного – своя індивідуальність, але усі вони – предмет гордості місцевих жителів. І вам варто це побачити, щоб зрозуміти, наскільки цінним є Своє. Рідне.

Третій випуск авторського тревел-шоу “СвоєРідне” на TV5 присвячений Маріуполю

Тревел-шоу «СвоєРідне»

Щонеділі об 11.15

Повтор: Вівторок, 17.30, П’ятниця, 10.00, Субота, 20.20

Нагадаємо, перший випуск  драйвового авторського тревел-шоу «СвоєРідне» був присвячений Запоріжжю.

Читайте также: Авторське тревел-шоу запорізького телеканалу побувало у Кривому Розі


Комментарии читателей