Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Коронавірус, Україна
Запорізьке підприємство врятувало українську лікарню, де зіткнулися з нестачею медичного кисню
Поделиться

Комбінат «Запоріжсталь» продовжує безкоштовно постачати медичний кисень у лікарні по всій Україні

Металургійні підприємства групи Метінвест постачають кисень до лікарень 14 областей України. З початку листопада підприємства відвантажили на потреби лікарень 1467 тонн кисню.

кисень

Вагомий внесок вносить комбінат «Запоріжсталь»: з початку місяця підприємство передало уже більше 800 тонн кисню до лікарень Запоріжжя, Бердянська, Нікополя, Синельникового, Києва, Миколаєва, Мелітополя, Южноукраїнська, Приморська, Броварів, Василькова, Каховки, Волновахи, Токмака, Боярська.

16 тонн передали центральній районній лікарні міста Волоноваха, де медики зіткнулися з проблемою постачання рідкого кисню.

— Наша лікарня надає цілодобову допомогу хворим на ковід протягом року. З кінця жовтня значно збільшилася кількість хворих, яка потребує кисневої підтримки. Потреба нашого лікувального закладу зараз складає до 2 тонн рідкого кисню на добу, — розповів медичний директор КНП «Волноваська центральна районна лікарня» Олександр Білозеров. — У кінці жовтня ми зіткнулися з проблемою постачання рідкого кисню до нашого лікувального закладу. Тому на початку листопада звернулися до керівництва комбінату «Запоріжсталі» групи Метінвест за допомогою. Для нас це дуже важлива підтримка, а для наших пацієнтів — шанс на одужання.

Нагадаємо, у квітні 2021 року комбінат отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання як медичний лікарський засіб. З цього моменту комбінат розпочав передачу кисню до лікарень на безоплатній основі.

кислород1

Як повідомляла «Индустриалка», провідний спеціаліст з якості киснево-компресорного цеху ПАТ «Запоріжсталь» Тетяна Сидоренко, отримала орден.

Читайте також: Реанімація запорізької інфекційної лікарні переповнена невакцинованими пацієнтами


Комментарии читателей