Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Україна
Запорізьке підприємство побило свій рекорд з відвантаження кисню лікарням
Поделиться

У листопаді комбінат «Запоріжсталь» безкоштовно відвантажив лікарням понад 1200 тонн рідкого медичного кисню

З початку жовтня, коли ситуація з коронавірусом та, відповідно, з киснем загострилася, підприємства Групи Метінвест передали 4070 тонн кисню для медичних потреб. На сьогодні понад сто лікарень у сімнадцяти областях отримують життєво необхідний кисень від металургів Метінвесту.

Комбінат «Запоріжсталь» уже побив рекорд жовтня з відвантаження кисню. На 27 листопада підприємство відвантажило понад 1200 тонн рідкого медичного кисню до лікарень Запоріжжя та нашої, а також інших областей. І це за неповний місяць. Раніше найпіковішим місяцем по відвантаженню медкисню «Запоріжсталлю» був жовтень — за 31 день комбінат відвантажив близько 1200 тонн.

Нагадаємо, що у квітні 2021 року комбінат “Запоріжсталь” отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання як медичний лікарський засіб. З цього моменту комбінат розпочав передачу кисню до лікарень на безоплатній основі.

Щодня киснево-компресорний цех комбінату відвантажує близько 50 тонн рідкого медичного кисню. А у пікові часи захворюваності ця цифра була більше – доходило до 80 тонн.

Читайте також: Запорізьке промислове підприємство виготовляє медичний кисень, який рятує хворих з усієї країни.


Комментарии читателей