Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорізька торгово-промислова палата відзначила 80-річний ювілей - фото
Поделиться

Запорізьких підприємців і промисловців відзначили почесними нагородами

У запорізькому виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся урочистий захід на честь ювілею Запорізької торгово-промислової палати. На сьогодні вона є найбільшою в регіоні бізнес-асоціацією, яка об’єднує передових підприємців та промисловців.

ювілей

На честь ювілею була проведена установча конференція. На ній обирали президента Запорізької торгово-промислової палати на майбутні п’ять років. Всі присутні одноголосно підтримали кандидатуру Володимира Шамілова, який обіймає цю посаду з 1995 року.

Запорізька торгово-промислова палата об’єднує понад півтисячі компаній регіону, що працюють у різних галузях промисловості, представляють освіту, науку, сферу послуг, консалтинг. Разом з великими промисловими компаніями, малими та середніми підприємствами регіону ми пройшли багато відповідальних періодів, вчилися, вдосконалювалися, відкривали нові ринки. Сьогодні ми продовжуємо зростати, щоб бути сучасними та корисними для бізнесу, — відзначив президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов.

ювілей

Привітати представників Запорізької торгово-промислової палати з ювілеєм прийшли керівники міської та обласної влади.

Міський голова Володимир Буряк особисто привітав членів Палати, а найкращим підприємствам і працівникам вручив грамоти від міської ради за розвиток підприємництва в Запоріжжі.

— Сьогодні ми відзначаємо справжнє свято — 80 років з дня заснування Запорізької торгово-промислової палати. Її знають не лише в нашому регіоні, а і у всій Україні та навіть за її межами. За сприяння торгово-промислової палати сьогодні ми можемо проводити масштабні форуми, такі InCo Forum, Еко Форум, StartUp Fest. Ці заходи стають великою платформою, яка об’єднує підприємства і малий та середній бізнес. Для розвитку нашого міста є дуже корисною і співпраця торгово-промислової палати з іноземними партнерами. Завдяки цьому за кордоном наше місто знають, як перспективне для розвитку бізнесу. Тому я хочу побажати всій великій команді Запорізької торгово-промислової палати успіхів та процвітання, — сказав Володимир Буряк.

ювілей

На урочистому заході були присутні і почесні гості з торгово-промислової палати України. Серед них і перший віце-президент, генеральний секретар ТПП України Михайло Непран. Від імені президента ТПП України він привітав усіх присутніх зі святом та вручив пам’ятні знаки підприємствам, співпраця з якими допомагає країні отримувати значні прибутки. Серед нагороджених — металургійний комбінат “Запоріжсталь”.

— Запорізька торгово-промислова палата є найкращою в Україні. Вона відрізняється від інших своєю плідною співпрацею, легкою комунікацією та високим рівнем сервісу. 80-річна історія торгово-промислової палати тісно пов’язана з промисловим виробництвом. І комбінат “Запоріжсталь” — одне з перших підприємств, яке приєдналося до палати і розвивалося разом з нею. Мета нашого співробітництва — просування на експорт продукції, яка виробляється в Запорізькому регіоні. Адже наша продукція є якісною і гідно представляє регіон на міжнародному ринку. І Запорізька торгово-промислова палата повністю підтримує нас в цьому, — підкреслив директор зі збуту ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Коломієць.

ювілей

Читайте також: У Запоріжжі відкрилась виставка, яка допоможе будувати аграрний бізнес — відео

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей