Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорізька школярка взяла інтерв'ю у депутата
Поделиться

11-річна Софійка побачила роботу телекухні зсередини

Мріям властиво здійснюватися, а дитячим – тим паче. Сьогодні ми розкажемо ще про одну щасливу історію у рамках соціальної акції “Дитячі мрії мають здійснюватися”. Депутати Запорізької обласної та міськї рад започаткували ії до Міжнародного дня захисту дітей. Мета – втілювати в життя мрії маленьких запоріжців, які щодня прагнуть розвитку.

Дитячі мрії мають здійснюватися

У 11-річної Софійки багато захоплень, але в майбутньому вона хотіла б опанувати професію тележурналіста. Перші кроки до мети — стати журналістом Софія вже робить. Мрію дівчини взявся втілювати депутат обласної ради Ярослав Криль. Організував для неї першу в житті екскурсію на телеканал. Софія побувала на TV5.

Дитячі мрії мають здійснюватися

-Ще в садку займалася художньою гімнастикою, тенісом, — розповідає Софія. — Уже 5 років займаюся народними танцями, пишу вірші, займаюся в театральній школі, вивчаю майстерність актора і сценічну мову. Часто спостерігаю за журналістами.

Софійка мріє знімати подорожі. Невелика мандрівка чекала ії у стінах ТВ5. Майбутній журналіст має знати, як влаштована телевізійна кухня. І Софія побачила весь шлях новини до ефіру. Познайомилася з роботою журналістів та редакторів. Поспілкувалася з відомим телеведучим Ігорем Бєлишевим.

Дитячі мрії мають здійснюватися

-Я хотіла б бути журналісткою, — зізналась йому Софія. — І хотіла вас запитати, як ви розминаєтеся перед тим, як починаєте працювати?

— Буває по-різному, — відповідає Ігор Бєлишев. — Дивись, є винна пробка. За допомогою неї або олівця можеш промовляти, коли є готовий текст, і ти його прочитуєш. Що б ще порадив, так це якомога більше читати, щоб розвивати свою літературну мову. Щоб ріс твій внутрішній словник слів, якими ти можеш оперувати і в житті, і в роботі. Краще книг поки що ніхто для цього не придумав.

Дитячі мрії мають здійснюватися

Але на цьому сюрпризи для Софії не завершуються. Її телемрія має здійснитися на 100% — вона пробує себе у ролі ведучої й бере інтерв’ю у депутата Запорізької облради Ярослава Криля. Воно починається з досить символічного питання:

-Про що ви мріяли в дитинстві й чи здійснилася мрія?

Дитячі мрії мають здійснюватися

-Найбільше мріяв у дитинстві стати космонавтом, — відповідає Ярослав Криль. — Зараз це, напевно, в тренді. Я досі мрію потрапити в космос, і я вірю, що найближчим часом нам стане набагато дешевше літати в космос, що буде космічний туризм.

-В ті роки, коли дитина лише починає вбирати в себе всі знання, дуже важливо показати зсередини, що таке справжній телевізійний канал, — коментує Ярослав Криль втілення акції. — Вважаю, що таким чином ми лише розпалюємо це багаття, полум’я бажання стати журналістом. Яке через деякий час може втілитися у реальну професію журналіста, телеведучого. Найкраща інвестиція – це інвестиція у покоління, що підростає, у дітей і у навчання. Тому, чим більше ми будемо допомагати нашим дітям, тим кращі умови чекають нас у майбутньому.

Дитячі мрії мають здійснюватися

Досвід роботи у кадрі у справжній телестудії, з професіоналами — все це стало схоже для Софії на казку. Тепер вона впевнено можесказати  — мрії здійснюються.

-Ніколи не знала, як працюють за кадром, як переставляється фон, але дуже хотіла дізнатися, — вражена вона. -Тепер я це дізналася. Ідіть до своєї мрії, все обов’язково вийде. Мрії завжди збуваються. Навіть моя збулася.

Саме такою і була мета соціального проекту депутатів обласної та міської ради — надихнути дітей на нові здобутки і перемоги, зміцнити віру у власні сили.

 Читайте також: Юному запоріжцю допомогли зробити перший крок до мрії.


Комментарии читателей