Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Фоторепортаж
Запорізька область отримала реанімобіль з Гааги та антидоти при хімічній атаці - фото
Поделиться

Реанімобіль та ліки до Запоріжжя передала волонтерка з Нідерландів Меріан

Запорізьку область, як і всю Україну, продовжують підтримувати люди з усіх куточків світу. Сьогодні Запорізька область отримала карету швидкої допомоги від волонтерки із Нідерландів Меріан з її благодійною організацією, що знаходиться у Гаазі, та фонду «Be for Ukraine». Це вже 12-та машина, яку організація передала в Україну, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Реанімобіль до Запоріжжя передала волонтерка з Нідерландів Меріан

Транспорт повністю адаптований під реанімобіль та оснащений усім необхідним для надання екстреної допомоги та транспортування хворих. Ключі від автомобіля вручили особисто в руки водію, який буде керувати нею. Машина швидкої допомоги вже має спеціальний логотип та скоро буде передана у Вільнянську багатопрофільну лікарню.

Реанімобіль до Запоріжжя передала волонтерка з Нідерландів Меріан

— За допомогою небайдужих людей ми зараз робимо прицільну допомогу та доставляємо від іноземних донорів саме те, що потрібно конкретним територіям. Так, зараз працюємо над газовими масками, тактичними костюмами та іншими речами, які потрібні в умовах війни. Головна наша мета зараз — забезпечити країну усім необхідним. Волонтери часто допомагають в пориві емоцій, тому вони не завжди враховують нагальну потребу. Але за допомогою обласної адміністрації ми хочемо зробити наші рухи більш скоординованими, — розповіла волонтерка.

Реанімобіль до Запоріжжя передала волонтерка з Нідерландів Меріан

Крім цього, волонтери передали Запорізькій області Атропіну сульфат — це антидот, який допоможе у випадку застосування хімічної зброї. Всього було передано 5 тисяч одиниць, які департамент охорони здоров’я розподілить між лікарнями регіону. Очільник ЗОВА Олександр Старух висловив надію, що застосовувати цей препарат не доведеться, але важливо бути готовим до будь-яких ситуацій.

Реанімобіль до Запоріжжя передала волонтерка з Нідерландів Меріан

Під час урочистої передачі реанімобілю Олександр Старух подякував волонтерам та наголосив, що наразі Україна б’ється не лише за власну свободу, а й за свободу всієї Європи. Усвідомлюючи це, європейські благодійні фонди та українські волонтери мають ще більш тісно координувати зусилля для допомоги нашій країні.

— Волонтери — це герої нашого часу, поруч з військовими, які боронять нас кожну хвилину. Саме за допомогою цієї акції, яку організувала Меріан зі своїм благодійним фондом у Нідерландах разом з нашими волонтерами, вдалось доставити швидкі і ліки на випадок хімічної атаки. Наш пріоритет — це медицина, багато людей поранених, тому ми налагоджуємо комунікацію по перевезенню ліків. Ви знаєте про проблему доставлення медикаментів на тимчасово окуповані території. Якщо великим колонам це не вдається, то допомагають волонтери. Із Заходу нам надають ліки, а наші волонтери їх безпосередньо розвозять, — розповів Олександр Старух.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запорізькій області залишається проблема з доставкою ліків на тимчасово окуповані території. Також через тиск рашистів кількість медперсоналу на тимчасово окупованих територіях Запорізької області зменшилась.

Читайте також: Медики просять не звільняти командира, який кардинально змінив роботу Запорізького військового госпіталю

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей