Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України
Поделиться

Як працює Запорізька АЕС: дані станом на 17 травня

Російські військові продовжують контролювати Енергодар, а також  Запорізьку АЕС. Попри це, всі  енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі НАЕК«Енергоатом».

Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів.

Запорізька АЕС дотримується норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що російські військові окопалися впритул до Запорізької АЕС. По всьому периметру станції військові вирили окопи, розмістили мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження. Крім цього, росіяни приховали результати свого ж обстрілу. Вони прикрили пошкоджені ділянки обстріляного навчально-тренувального центру ЗАЕС.

Читайте також: У Маріуполі з «Азовсталі» розпочали евакуацію захисників, які завадили росіянам захопити Запоріжжя

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей