Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт, Фоторепортаж
«Запоріжжю» не вистачило глибини складу для успіху в Дніпрі
Поделиться

БК «Дніпро» – БК «Запоріжжя» 82:63 (15:22, 24:11, 20:6, 23:24)

 Перед матчем з «Дніпром» до лазарету «Запоріжжя», в якому перебувають Аурімас Маяускас, Іван Міхєєв та Роман Морозов, потрапив ще й головний снайпер команди Джош Форчун. Натомість напередодні гри одужав Дмитро Тихонов, але він два тижні не мав змоги тренуватися. Отже, запоріжці їхали до Дніпра вісьмома гравцями ротації, половині з яких ще немає навіть 22-х років.
Гра баскетбол
Тим не менш команді, якою повноправно керував Станіслав Овдєєнко, вдався нокаутуючий старт проти грізного опонента. Гості розпочали «з місця в кар’єр» – Мальчевський реалізував три з фолом, додавши ще одне дальнє влучання. Кеффі закріпив перевагу на периметрі, після чого на табло виблискували красномовні – 10:0 на користь «Запоріжжя».
«Дніпру» вдалося набрати свої перші очки аж на шостій хвилині матчу – Терелл відповів з-за дуги. На той момент у команди Дениса Журавльова вже було сім втрат і начисто програний щит менш габаритному, але більш старанному супернику. Тітов розвинув перевагу «Запоріжжя» до максимальних «+13», що вже було сенсацією у грі з таким монстром як «Дніпро». До кінця чверті господарі трохи оговталися, організувавши міні-ривок – 6:0, який все-таки не врятував явного фаворита від програного старту – 15:22. Мальчевський з Кеффі реалізували по два дальніх влучання і мали у своєму активі 9 та 8 набраних очок відповідно.
Упродовж другої «Дніпру» вдалося налагодили гру на підбираннях. Господарі перестали помилятися в простих ситуаціях і очікувано тиснули «в фарбі». Гравець збірної України В’ячеслав Бобров уперше вивів свою команду вперед на 16-й хвилині матчу. Маючи на лавці ще півтора повноцінних склади, дніпряни в будь-який момент могли істотно додати. Проте треба віддати належне запоріжцям. За мінімальної ротації баззер Андрія Грицака залишав гостей у грі перед другою половиною – 39:33. Мальчевський зберігав статус найрезультативнішого гравця поєдинку з 14 очками, Кеффі записав до свого активу 8 передач ще в першій половині.
Гра баскетбол
Третя чверть поставила все на свої місця. Значно потужніший за ростером «Дніпро» остаточно прокинувся. Розпочавши з ривка 5:0, підопічні Дениса Журавльова зміцнили власне лідерство до 20 очок. Запоріжці зробили все, щоб уникнути розгрому, вигравши при цьому заключний відрізок. Остаточний рахунок матчу 82:63.
Майк Кеффі претендував на тріпл-дабл за підсумком гри, набравши 14 очок, 11 передач і 7 підбирань. За відсутності Джоша Форчуна повноправний статус снайперів взяли на себе Мальчевський та Сізов, набравши17 і 14 очок відповідно. Обмеженою ротацією запоріжці спромоглися дати бій «Дніпру», змусивши гостей більше зробити втрат, кинути з гіршим відсотком триочкові і програти дві чверті. Для нашої команди це третя поразка в чемпіонаті, яка знову пов’язана з відсутністю багатьох гравців і головного тренера. Матч з «Будівельником» перенесено, тому наступну гру «Запоріжжя» проведе 15 листопада з «Прометеєм».
«Дніпро»: Дугат (5 + 8 передач), Террелл (8), Закурдаєв (3), Тимофеєнко (11 + 5 підбирань – 4 втрати), Кравцов (8 + 9 підбирань) – старт; Коломойський (6), Шундель (11), Корнієнко (4 + 9 підбирань), Бобров (9 + 7 підбирань + 4 передачі), Санон (11 + 4 передачі), Глєбов (6)
Головний тренер: Денис Журавльов
«Запоріжжя»: Кеффі (14 + 7 підбирань + 11 передач – 5 втрат), Тітов (7 + 7 підбирань), Сізов (14 + 3 перехоплення), Грицак (7 + 8 підбирань), Мальчевський (17 + 8 підбирань) – старт; Рагімов, Соколенко, Тихонов (4)
В.о. головного тренера: Станіслав Овдєєнко
 Про матч розповіла прес-служба баскетбольного клубу «Запоріжжя»


Комментарии читателей