Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
Запоріжжя співпрацюватиме з «Лікарями світу»
Поделиться

Запорізькі медзаклади отримають обладнання, витратні матеріали та ліки

Запоріжжя співпрацюватиме з Асоціацією «Лікарі світу», яка в Україні є філією підрозділу «Medicos del Mundo» («MdM Іспанія»). Як повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, було підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Асоціацією «Medicos del Mundo».

Мета Меморандуму – взаємодія у рамках виконання програми «Надання гуманітарної допомоги на різних рівнях охорони здоров’я, а також населенню, що постраждало від військових дій в Україні». Програма передбачає передачу медичним закладам на безоплатній основі медичного обладнання, витратних матеріалів та лікарських засобів.

Асоціації «Лікарі світу» — всесвітня мережа, до складу якої входять 15 організацій. Вони реалізують 400 програм у 80 країнах світу. Серед пріоритетних напрямків роботи – допомога вимушеним переселенцям, ліквідація наслідків надзвичайних і кризових ситуацій, зокрема забезпечення доступу до медичних послуг для вразливих груп населення.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що педагоги Запорізької області отримали понад 400 ноутбуків від ЮНІСЕФ. Обладнання отримують переміщені вчителі з тимчасово окупованих територій, а також ті, чиї заклади освіти зазнали руйнувань у результаті агресії рф.

Нагадаємо, що до Запоріжжя надійшов черговий вантаж від міжнародної організації ЮНІСЕФ. Отримали дитячі рюкзаки, жіночу гігієну, памперси, сімейні гігієнічні набори для родин з дітьми, які через війну змушені були полишити свої домівки та оселились у Запоріжжі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей