Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запоріжжя прийняло понад 23 тисячі переселенців з гарячих точок південного сходу
Поделиться

У Запоріжжі центр прийому переселенців роздав понад 25 тонн допомоги

До Запоріжжя продовжують прибувати люди з гарячих точок. Загалом за останні п’ять днів місто зустріло вже 23 тисячі 505 біженців, з яких 6020 діти. Про це повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

У Запоріжжі на базі державного цирку (Запоріжжя вул. Рекордна, 41) продовжує роботу Центр прийому переселенців із зони бойових дій. Тут працює медичний пункт, надається психологічна допомога, забезпечено харчування переселенців.

Для зручності переселенців тут облаштовані сидячі та спальні місця. Крім цього, влаштовано дитячий майданчик психологічного розвантаження з іграшками, де працюють професійні психологи.

У центрі прийому переселенців зареєстровано майже 3,5 тисячі переміщених осіб

Як повідомляється в телеграм-каналі ЗОВА, за 20 днів березня зареєстровано 3347 осіб, з них 822 дітей — вимушених переселенців з Василівки, Полог, Оріхова, Гуляйполя, Енергодару та інших населених пунктів, що постраждали від бойових дій. Станом на сьогодні, 20 березня, у закладах для вимушених переселенців проживає 651 особа, в тому числі 198 дітей.

У центрі прийому переселенців зареєстровано майже 3,5 тисячі переміщених осіб

В цілому, за цей період Центр отримав понад 37 тонн гуманітарної допомоги, яка надійшла як централізовано, так і від небайдужих громадян. На сьогодні переселенцям вже роздано понад 25 тонн допомоги.

У центрі прийому переселенців зареєстровано майже 3,5 тисячі переміщених осіб

Нагадаємо, у Запоріжжі влаштували свято для евакуйованих з Маріуполя дітей. Актори Запорізького академічного обласного театру юного глядача відвідали інтернат «Світанок», де зараз живуть переселенці з Маріуполя та Гуляйполя.

Раніше «Індустіралка» писала про дитячий садок по-дорослому: в яких умовах живуть біженці в Запоріжжі. На виклик війни відповідає «Вербичка».

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей