Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжжя посилює співпрацю зі швейцарською благодійною організацією HEKS/EPER
Поделиться

Швейцарська благодійна організація HEKS/EPER допомагає переселенцям та мешканцям Запоріжжя

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв підписав Меморандум про співпрацю зі швейцарською благодійною організацією HEKS/EPER. Ця організація надає невідкладну допомогу цивільному населенню після стихійних лих та збройних конфліктів. Тепер вони активно співпрацюють з нашим містом та допомагають вимушеним переселенцям, йдеться у телеграм-каналі Анатолія Куртєва.

— Від HEKS/EPER наше місто вже отримало близько 500 наборів із засобами гігієни, готовою їжею та продуктами для приготування. Один такий набір розрахований на велику сім’ю для довгого користування. Родини з дітьми також забезпечуються підгузками. Крім того, благодійна організація надає фінансову підтримку вимушеним переселенцям, — повідомив секретар міськради.

За словами представниці організації у Запоріжжі Маргарити Трипольскої, HEKS/EPER планує системно підтримувати Запоріжжя у роботі з вимушеними переселенцями. Анатолій Куртєв подякував швейцарським партнерам, зокрема голові місії HEKS/EPER в Україні Зузані Брезіновій, за надану допомогу.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що запорізькі волонтери розробили компактний «літній» бронежилет для українських захисників. Перші бронежилети вже випробовують українські бійці.

Читайте також: У Запоріжжі позашляховик перетворили на мобільний військовий госпіталь — відео.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей