Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжжя на війні втратило успішного боксера
Поделиться

На полі бою з російськими загарбниками поклав життя боксер Віктор Понятенко

Уродженець Запоріжжя Віктор Понятенко будував спортивну кар’єру, а також служив в армії. Захищав Батьківщину наш земляк як морский піхотинець.

— 15 травня в бою з російськими окупантами загинув боксер, морський піхотинець ЗСУ Віктор Понятенко, — повідомляють на сторінці Міністерства молоді та спорту у Фейсбук. — Віктор Понятенко «Рудий» народився у Запоріжжі. З восьми років займався боксом, має перший розряд з цього виду спорту, срібний призер Кубка України. Провів 120 поєдинків, у майже 100 з них здобув перемогу. Учасник ліги кулачних боїв Lucky Punch. Девіз по життю спортсмена був: «Тільки позитив і ніякого негативу!»

Віктор вважав, що участь у бойових діях загартовує характер і готує до виконання будь-яких завдань, навіть із загрозою для життя. Мав татуювання з мертвим вікінгом і скандинавским богом війни Одіном і говорив, що смерть не страшить його. На жаль, відважного українського Воїна не оминула ворожа куля.
загибель боксера
Колеги по Лізі кулачних боїв Lucky Punch також відреагували на загибель Віктора Понятенка: «Воїн, наш друг. Дуже боляче, це був Пацан і Людина з великої букви, справжній доблесний герой. Вічна пам’ять воїну-захиснику. Герої не вмирають!»
Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Комментарии читателей