Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, ЭКОПОСТ
«Запоріжвогнетрив» презентував головні природоохоронні рішення за останні 5 років на міжнародному екофорумі
Поделиться

Протягом останніх пяти років «Запоріжвогнетрив» інвестував у проекти підтримання стану промислового обладнання близько 30 млн грн

В Запоріжжі проходить III міжнародний екологічний форум Еко Форум-2019. Серед учасників заходу – представники профільних міністерств України, обласної та міської влади, промислових підприємств та громадськості. «Запоріжвогнетрив» презентував на майданчику екофоруму локацію, на якій всі охочі можуть познайомитися з головними екологічними досягненнями підприємства

Протягом останніх пяти років «Запоріжвогнетрив» інвестував у проекти підтримання стану промислового обладнання, відповідного до державних екологічних норм і стандартів, близько 30 млн грн.

Підприємство першим в Україні відкрило лінію з виробництва вогнетривких бетонів і мас. Завдяки автономним рукавним фільтрам, під час роботи лінії в атмосферу виходить вже очищене від пилу повітря. Крім того, за рахунок переорієнтування виробничих потужностей підприємству вдалося зменшити кількість викидів в атмосферу на 12%.

Також відзначимо, що на «Запоріжвогнетриві» діє зворотній цикл очищення промислових вод. Завод не проводить забір і скидання забруднених промислових вод у водні басейни Запоріжжя. Близько 70% води, що використовується у виробництві, – це дощові та талі води.

В якості сировини завод активно використовує вживані вогнетриви, в тому числі закуповує вогнетривкий брухт на інших підприємствах. З 2018 року «Запоріжвогнетрив» повністю перейшов на застосування вогнетривкого брухту у виробництві шамотної продукції.

– Як відповідальний бізнес ми завжди ставимо природоохоронні питання на перший план. До всіх заходів, що стосуються покращення рівня екологічної безпеки в регіоні, «Запоріжвогнетрив» підходить комплексно та системно. Підприємство впроваджує найкращі практики та передові екологічні технології, послідовно мінімалізує вплив на довкілля. Роботу в цьому напрямі ми будемо продовжувати і надалі, – підкреслив генеральний директор «Запоріжвогнетриву» Сергій Гоман.

Читайте также: На Эко Форуме в Запорожье говорили о реках: частный сектор загрязняет их больше, чем промгиганты


Комментарии читателей