Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжцям спростили процедуру усиновлення дітей родичів під час воєнного стану
Поделиться

Для цього родичі дитини мають подати відповідні документи та заяву

Під час воєнного стану в Україні багато дітей були евакуйовані з небезпечних регіонів. Деякі діти внаслідок військової агресії рф втратили своїх батьків. Про актуальні деталі усиновлення розповіла начальник Служби у справах дітей Запорізької обласної військової адміністрації Антоніна Матвєєва.

За її словами, на сьогодні процес усиновлення тимчасово призупинено через неможливість проведення спеціального навчання та проблеми у роботі судів. Разом з тим уряд прийняв рішення щодо спрощення процедури влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, або мають статус дитини — сироти, виключно для родичів. Для цього вони мають подати відповідні документи та заяву.

Також дітей можуть тимчасово влаштувати у прийомні родини або дитячі будинки сімейного типу. Наразі проведено 35 тимчасових влаштувань, переважно у сім’ї, які знають дитину та її батьків.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, де в Запорізькій області працюють органи реєстрації актів цивільного стану.

Також стало відомо, що актори запорізьких театрів зустрічаються з глядачами, яким це особливо потрібно. Запорізькі театри показують вистави для вимушених переселенців, щоб морально їх підтримати.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей