Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запоріжцям розповіли, де знайти роботу
Поделиться

У Запорізькому міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для підприємств Групи Метінвест

На Ярмарку вакансій для підприємств Групи Метінвест безробітні запоріжці змогли більше дізнатися про підприємства цієї компанії і про переваги роботи. А це стабільні виплати, конкурентні зарплати, індивідуальний соціальний пакет, можливості навчання і перенавчання для дорослих. Зі здобувачами спілкувалася провідний фахівець з підбору та найму персоналу Центру кар’єри Метінвест Анастасія Волох. На зустріч прийшли близько сорока людей.

Ярмарок вакансій

— Центр кар’єри Метінвест — це єдине вікно входу для здобувачів, єдиний консультаційний центр з приводу працевлаштування на всі підприємства Групи Метінвест: «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», Запорізький ливарного-механічнийзавод, «Запоріжкокс» і «Метінвест-Промсервіс», — відмітила Анастасія Волох.-  У нас сконцентровані всі вакансії Групи. Найактуальніші зараз — електромонтер, слюсар-ремонтник, вогнетривник, верстатник широкого профілю, токар-розточник, електрогазозварник. Ми також пропонуємо вакансії з перенавчанням, перекваліфікацією. Рівень зарплат в нашій компанії від 10 до 22 тис. грн на місяць «чистими». Потрібно уточнювати для різних вакансій.

Ярмарок вакансій

На питання, якими робочими професіями найчастіше цікавляться здобувачі, Анастасія Волох відповіла:

— Одні з найактуальніших професій — електромонтери, слюсаря-ремонтники, верстатники широкого профілю — токаря, фрезерувальники, оператори ЧПУ. Дуже затребувані вакансії вантажників.

Анастасія Волох також зазначила, що компанія Метінвест зацікавлена в кандидатах від центру зайнятості, тому що найчастіше тут є кваліфікований персонал.

— Такі зустрічі скорочують час пошуку роботи клієнту. А роботодавцю — робочий час, адже йому не треба спілкуватися з кожним клієнтом окремо, а зробити презентацію підприємства і провести співбесіду, домовитися про зустріч на робочому місці, — вважає заступник директора Запорізького міського центру зайнятості Юлія Данілевська. — Ми працюємо з усіма великими підприємствами міста. Ярмарок вакансій — одна з активних форм роботи. Але центрів кар’єри, як у Групи Метінвест в Запоріжжі більше немає.

Ярмарок вакансій

Зварювальник Андрій Ходаков близько року — безробітний:

— Пішов з попереднього місця роботи з особистих причин. Зараз найчастіше зварювальники потрібні, але роботодавці не дуже хочуть платити. Не можу знайти місце з відповідною зарплатою. Наприклад, я намагався влаштуватися зварювальником до «Міськводоканалу». Робота важка, скажімо так — чорна. А зарплата — всього 11 тисяч на руки. Шукаю хоча б тисяч 15 тисяч у місяць. Прийшов на Ярмарок вакансій, бо нарешті видався такий випадок і цікаво дізнатися про робочі місця. Зручно, що інформація про декілька підприємств в одному місці.

Нагадаємо, що Група Метінвест у цьому році святкує 15 років із дня заснування. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, стабільний роботодавець та успішно реалізує різноманітні освітні програми.

Яка ситуація з безробіттям в Запоріжжі

Ярмарок вакансій

— Зараз на обліку у нас трохи понад 2000 безробітних, з них 60 відсотків — жінки, — розповіла заступник директора Запорізького міського центру зайнятості Юлія Данілевська. — 40 відсотків безробітних — з робітничими спеціальностями. Причому людей з гостро затребуваними робочими спеціальностями, як токаря, електрогазозварники, електромонтери, досить мало. Можливо це пов’язано з тим, що люди їдуть на заробітки за кордон. Наприклад, у нас всього шість токарів, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

— Яку професію шукають найчастіше?

— Бухгалтера, економіста, продавця.

— І важко знайти таку роботу?

— Високооплачувану — важко. В основному роботодавці пропонують заробітну плату до 10 тисяч.

Приходьте!

Більше деталей про вакансії можна отримати у Центрі кар’єри Метінвест: проспект Металургів, 24 або за номером 0 800 606 000.

Фото автора


Комментарии читателей