Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запоріжцям розповідають, як стати металургом
Поделиться

17 липня на каскаді фонтанів «Веселка» — головний день святкування Дня металурга

Сьогодні на каскаді фонтанів «Веселка» святкують День металурга та гірника — з 17.00 буде запальний концерт, анімаційна програма для дітей та трансляція головного концерту зі стадіону «Славутич-Арена».

З 11.00 працює виставка «Art of steel» — це імерсивна проєкційна відеоінсталяція. (Докладніше про це читайте тут). Для «Art of steel» на верхньому паркінгу каскаду фонтанів «Веселка» побудували тимчасовий павільйон. У ньому працює і локація Центру кар’єри Метінвесту. Сьогодні вона діятиме у другій половині дня.

Виставка  «Art of steel» в оригінальній формі показує процес виробництва сталі, як мистецтво. А представники Центру кар’єри Метінвест розповідають про те, як стати металургом і не тільки на підприємствах цієї компанії. Вони роздають буклети і спілкуються із запорожцями.

Центр кар'єри Метінвест

— Ми тут для того, щоб розповісти жителям Запоріжжя, як долучитися до нашої дружної компанії металургів, — каже директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко. — Для цього у нас працює Центр кар’єри Метінвест, де зібрана інформація про всі вакансії наших підприємств. У Запоріжжі це «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», Запорізький ливарного-механічнийзавод, «Запоріжкокс» і «Метінвест-Промсервіс». Ви можете прийти у Центр й отримати відповіді на питання, що цікавлять, про роботу. У нас є інформація про умови праці, зарплату, соціальний пакет, страхування. Тобто, все, щоб прийняти рішення стати членом команди Метінвест.

Ми також розповідаємо випускникам дев’ятих і одинадцятих класів, батькам, бабусям і дідусям про нову стипендіальну програму Метінвесту, яка стартує у вересні. Тепер діти, які цього року оберуть професію верстатника широкого профілю або токаря в Запорізькому машинобудівному вищому професійному училищі або Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту стануть учасниками цієї стипендіальної програми. Вони отримають від Метінвесту додаткову стипендію у розмірі 700 грн в місяць вже з першого курсу навчання. А з іншого та третього — до 1000 та 1200 гривень. Учні, які будуть займатися в групах Метінвесту, будуть проходити оплачувану практику на наших підприємствах. І при досягненні 18 років будуть працевлаштовані на підприємства Метінвесту.

Якщо хочете знайти роботу, спланувати майбутнє своїм дітям — звертайтеся до нас у Центр кар’єри Метінвест за адресою проспект Металургів, 24. Крім того, є безплатна гаряча лінія, телефонуйте за номером 0 800 606 000. Щоб заощадити ваш час, ми готові прийняти у вас документи онлайн, провести скринінг. Наша мета — мінімізувати час кандидатів на пошук роботи та працевлаштування.

Центр кар'єри Метінвест

Зазначимо, що Група Метінвест у цьому році святкує 15 років із дня заснування. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, який успішно реалізує різноманітні освітні програми.

Читайте також: Як у Запоріжжі зробити перший крок до успішної кар’єри і отримувати додаткову стипендію.

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей