Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Запоріжцям пропонують купити роботи митців та підтримати ЗСУ
Поделиться

Можна зробити собі чи близьким чудовий подарунок, та при цьому допомогти ЗСУ

Купи роботу митця — підтримай ЗСУ. Це ще одна можливість проявити економічний патріотизм, підтримати запорізьких та українських митців, наших захисників і захисниць. З таким призивом виступив запорізькій Туристочно-інформаційний центр та опублікував на своїй сторінці у «Фейсбук» добірку того, що можна придбати —  фото, постери, іграшки, одяг та аксесуари, що говорять про героїзм і красу України.

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

Роботи можна купити, написавши авторам у дірект (в особисті повідомлення в Інстаграм).

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

«Індустріалка» вже писала про в’язаних бойових гусаків і «Джавелінів»  майстринь-родичок Ганни Авакян з Запоріжжя і БеллиПлетінь з Мелітопольського району. Іграшки можна придбати через замовлення instagram.com/annabelle_knit, а також через благодійний аукціон. Старт третього аукціону відбудеться вже зовсім скоро. Час початку буде оголошено на сторінці Центр культури ЗНУ.

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

Писали ми й про запорізького фотохудожника, майстра етнічних флейт Олексія Толмачова. Зокрема, він відомий зйомками з висоти, в результаті яких виходять чудові світлини. А ще у нього дуже гарні фото Хортиці. На сайті #ShowUkraine Олексія Толмачова https://showukraine.org.ua можна обрати і завантажити гарні фото Запоріжжя у високій якості. Половину отриманих коштів буде перераховано на допомогу захисникам України.

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

Стріт-арт художник Саша Корбан https://www.instagram.com/sasha.korban/ з Київу намалював яскравий мурал присвячений кожному, хто сьогодні боронить нашу країну. Принти із зображенням муралу можна придбати, написавши художнику у Direct. Половину коштів буде спрямовано на підтримку українців, які були змушені покинути свій дім через війну. До речі, у нашому місті можна помилуватися його муралами «Тато з донькою» на фасаді школи мистецтв №2 та портретом легендарного запорізького джазмена Олександра Цфасмана на будинку Лещинського, що навпроти театру імені Магара.

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

Гусь https://www.instagram.com/gus_brand крокує переможною ходою і допомагає посміхатися з вірою у ЗСУ.
15% з усіх продажів https://www.instagram.com/giftshop.gifty буде спрямовано до фонду Come Back Alive https://savelife.in.ua/.

Купи роботу митця - підтримай ЗСУ

Одяг і аксесуари із настроєм Перемоги від креативної команди одеситів ‘Ні грама драми’ https://www.instagram.com/ni_gramma_dramy дарують наснагу і впевненість. Весь прибуток буде спрямовано на підтримку українських захисників.

Нагадаємо, що у Запоріжжі також можна купити картину та фото й цим самим допомогти  Запорізькому військовому шпиталю. Це можна зробити на благодійному мистецькому заході «Арт-підтримка», що проходить по п’ятницях. Там проходять виставка-продаж картин та фото, майстер-класи та виступи музикантів. Вхід безкоштовний. Сьогодні захід триватимє до 17.00. Подробиці читайте тут.

Читайте також: Відомий скульптор з Бердянська зробив для Запоріжжя фею Перемоги.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей