Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запоріжцям покажуть незвичайне шоу
Поделиться

Завтра в Запоріжжі відкривається виставка «Art of steel», де можна зануритись у магію металургії

Однією з родзинкок святкування Дня металурга і гірника в Запоріжжі стане незвичайна виставка «Art of steel», яку можна буде відвідати на верхньому паркінгу каскаду фонтанів «Веселка» з 16 по 18 липня, причому безкоштовно. Це імерсивне (тобто, що створює ефект присутності) проекційне шоу — в Запоріжжі такого ще не показували.

«Art of steel» — це відеоінсталяції процесу виробництва сталі від видобутку сировини до об’єктів, побудованих зі сталі Метінвесту. Відео транслюється на стіни, забезпечуючи ефект присутності і повне занурення в найефектніші моменти виробництва. Аби створити цей інтерактивний проект про всі етапи виготовлення металу, автори за спеціальною технологією знімали відео на десяти різних гірничодобувних та металургійних підприємствах компанії Метінвест. Над створенням унікального проєкційного артпроєкту працювали приблизно 100 людей.

Зараз на «Веселці» триває монтаж павільйону.

— Ми не завжди замислюємося, яка праця стоїть за виробництвом даної продукції і іноді бачимо металургію в сірому кольорі, — відмічає начальник технічного управління ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Набока. — Насправді в металургійних агрегатах проходять дуже красиві фізичні процеси. 16-18 липня відбудеться виставка «Art of steel» в районі «Веселки». Запрошуємо всіх відвідати виставку «Art of steel» й зануритись в прекрасний світ металургійної магії.

Мета артпроєкту «Art of steel» – проілюструвати унікальну художню естетику, яка є на кожному етапі складного промислового процесу створення металу. Показати її через призму сучасного діджитал-арту. Довести, що створення металу – не тільки захопливий світ і цікава професія, – це справжнє мистецтво.

Проєкційне шоу «Art of steel було представлене у Києві у травні 2019 року. Його подивились понад 10 тисяч людей. У Запоріжжі проєкційне шоу покажуть вперше.

Приходьте на на виставку «Art of steel» на «Веселку» з 16 по 18 липня — з 11.00 до 22.00. Вхід вільний.

концерт

Як ще можна відсвяткувати у Запоріжжі День металурга, читайте тут.


Читайте також: Ветеранам праці великого запорізького підприємства на професійне свято подарували прогулянку по Дніпру.

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей