Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжців запрошують залучитись до прибирання головного парку міста
Поделиться

3 червня всі бажаючі можуть приєднатися до прибирання парка «Дубовий гай»

Бажаєте поєднати приємне з корисним? А саме, помилуватися красою Центрального парку культури й відпочинку «Дубовий гай» і зробити його чистішим? Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» організує прибирання у парку «Дубовий гай» цієї п‘ятниці . Й запрошує всіх охочих приєднатись до прибирання. Всі необхідні матеріали надають. Про це повідомили в «Зеленому центрі Метінвест Запоріжжя».
парк "Дубовий гай"
Нагадаємо, що «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» відомий багатьом запорожцям своїми екологічними ініціативами. До війни сотні мешканців ОСББ приймали участь у різних заходах спілки. Це акції для жителів багатоповерхівок «Ялинка в кожен двір», «Чистий під’їзд», «100 зелених дворів». Також були пізнавальні проєкти для школярів «Екошкола#зелений» і екоквест на Хортиці. Всі ініціативи активно підтримували як дорослі, так і діти.
парк "Дубовий гай"
А ще «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» організував багато суботників, проводить їх і зараз. Також під час війни волонтери ГС “Зелений центр Метінвест Запоріжжя”,  у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів», займаються видачею гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям.

Приходьте!

парк "Дубовий гай"

Приєднуйтесь до прибирання парку «Дубовий гай» 3 червня.

Місце збору — центральний вхід, о 9.00.

парк "Дубовий гай"

«Індустріалка» писала, що у парку «Дубовий гай» у лебедів з’явилися милі пташенята.

Читайте також: Запоріжцям покажуть приголомшливий концерт на фоні картин.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото з архіву «Індустріалки»


Комментарии читателей