Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запоріжців попереджають про можливі провокації та обстріли міста
Поделиться

Анатолій Куртєв нагадав про подовжену комендантську годину

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв записав традиційне вечірнє відеозвернення до запоріжців.

Куртєв

» Запоріжці! Ми з вами живемо в умовах війни. Над Запоріжжям пролітають ракети, а у самому місті часто звучать сирени та періодично лунають вибухи. Люди напружені і будь-які гучні звуки їх лякають.

Для того, щоб зайвий раз не хвилювати ні дітей, ні дорослих, ні людей, які приїхали до нас з-під обстрілів, ми прийняли рішення про заборону у місті руху транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему «прямострум» та інші вихлопні системи, у яких відсутній поглинач шуму.

Прошу водіїв такого виду транспорту поважати психологічний стан запоріжців і дотримуватися обмежень на пересування.

Звертаю вашу увагу, що у тих, хто це рішення буде порушувати, вилучатимуть права, а їхні транспортні засоби забиратимуть на штрафмайданчики. Війна – не час для гучних розваг.

Також нагадую, що завтра, о сьомій вечора, у місті розпочнеться довга комендантська година, яка закінчиться лише у вівторок, о п’ятій ранку.

Ні в якому разі не виходьте у цей час на вулицю. Пам’ятайте, що восьмого та дев’ятого травня існує дуже великий ризик провокацій та обстрілів з боку путінських військ.

Тому реагуйте абсолютно на усі сирени, не влаштовуйте завтра ніяких масових зібрань, а 9 травня обов’язково дотримуйтеся правил комендантської години і залишайтеся увесь день вдома.

Ми ще обов’язково вшануємо тих, хто загинув у Другій світовій. Але зробимо це вже після нашої перемоги у війні, яка триває прямо зараз.

Бережіть себе! Мирної вам ночі та спокійних вихідних!  Усе буде Україна!» — сказав Анатолій Куртєв.

Джерело: сайт Запорізької міської ради

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей