Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт, Фоторепортаж
Запоріжці стали переможцями всеукраїнських сталевих ігор
Поделиться

Комбінат «Запоріжсталь» став переможцем корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games»

У Запоріжжі завершилася корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games». Протягом тижня гірники та металурги змагалися у дев’яти видах спорту. Змагання проходили під девізом «Сильні люди сильних професій». Кубок переможців Metinvest Steel Games в групі «А» за загальною кількістю балів отримав комбінат «Запоріжсталь».

Нагородження переможців відбулося в ПК металургів.

нагородження

З перемогою команди привітав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

— Перш за все я хочу сказати величезне спасибі і великі слова вдячності організаторам «Metinvest Steel Games», як з боку Метінвест Холдингу, так і з боку «Запоріжсталі». Я думаю, що «Запоріжсталь» і місто Запоріжжя гідно зустріли гостей, забезпечили гідні умови проведення змагань, що вилилося в кінцевому підсумку в той результат, який ми отримали. Ви молодці. Величезне дякую всім за результати. І цей красень кубок, який знаходиться за моєю спиною — це виключно ваша заслуга, за що вам величезне спасибі, — сказав, звертаючись до переможців Олександр Мироненко.

Олександр Мироненко

За перемогу запоріжсталівцям подякував і перший заступник голови профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Максак.

— Я щиро вітаю вас з гідною перемогою на спортивній олімпіаді Метінвесту. Змагання були видовищними. Ви проявили тут і волю, і завзятість, і свою спортивну майстерність. Тому ми вдячні вам за ваш гідний виступ на олімпіаді. Ми пишаємося вами, ви молодці. Хочу побажати вам міцного здоров’я і нових перемог, — сказав Володимир Максак.

На змаганнях команди «Запоріжсталі» завоювали 7 призових місць. «Золото» взяли в трьох видах спорту: волейбол, гирьовий спорт і настільний теніс. Також запоріжсталівці завоювали 4 бронзових медалі.

Капітан команди з настільного тенісу, менеджер управління операційних поліпшень Євген Криворотько каже: перемога ще більше мотивує.

нагородження

— Емоції тільки позитивні, є звичайно невелика втома. Нервове напруження спало. Вже чекаємо наступного року, хочемо знову перемагати. Зараз літо, трохи все відпочинуть, а з вересня будемо готуватися до наступних змагань, — поділився Євген Криворотько.

Капітан команди зі стронгмену, укладальник-пакувальник цеху холодної прокатки №1 Ілля Єрмаченков розповів, що на підготовку у його команди було всього два тижні. Незважаючи на це, хлопці показали хороші результати.

Ілля Єрмаченков

— Змагання проходили на острові Хортиця. Потрібно було підняти колоди вагою 60, 70, 80 кг, кантувати покришку вагою 360 кг, нести балони по 80 кг, зробити тягу та підняти 70-кілограмову кулю. Команда показала завзяття до перемоги, хлопці виходили на поміст з палаючими очима. Я був приємно здивований, — поділився Ілля Єрмаченков. — Змагання пройшли дуже добре, видовищно, я вважаю, на рівні чемпіонату Європи.

Головний суддя змагань Володимир Ямщиков каже: всі спортсмени виступили на високому рівні.

Володимир Ямщиков

— Ми вірили в перемогу, готувалися до неї. Але ми на лаврах не спочиваємо — в наступному році готуємося перемогти. «Золото» виграли три команди: з волейболу, гирьового спорту та настільного тенісу. Також взяли 4 бронзові медалі. Ніхто з підприємств такого успіху не добився, з цього і склався загальнокомандний залік. Кожен спортсмен вніс свій внесок в перемогу, — зазначив Володимир Ямщиков.

Всі учасники змагань отримали подяки, цінні подарунки та грошові винагороди від керівництва комбінату.

переможці

Загальнокорпоративні спортивні змагання «Metinvest Steel Games» — давня традиція підприємств Групи Метінвест, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тис. співробітників 22 підприємств. Цього року олімпіаду присвятили 15-річчу Метінвесту.

Читайте також: Запорізьким студентам розповіли про секрети успіху в кар’єрі

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей