Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запоріжці прикрасили власний під’їзд і отримали за це подарунки — фото
Поделиться

У Запоріжжі нагородили переможців акції «Чистий під’їзд»

У Запоріжжі нагородили переможців другого етапу акції «Чистий під’їзд», організатором якої є громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Головною метою акції є не лише приведення під’їздів до ладу, а й налагодження дружніх відносин між сусідами. Адже саме завдяки дружбі і згуртованості свій під’їзд можна зробити найкращим.

Нагадаємо, акція «Чистий під’їзд» проходила у два етапи. В першому етапі акції взяли участь мешканці близько 50-ти під’їздів. У другому етапі за звання кращих змагалися 40 учасників. Троє з них стали переможцями.

Одними з переможців другого етапу акції стали жителі ОСББ «Водограй, 18», що у Комунарському районі міста. В акції взяли участь всі три під’їзди будинку, але переможцем став лише один — під’їзд №3. Мешканцям вдалося зробити його по-домашньому затишним.

під'їзд

Як розповіла голова ОСББ «Водограй, 18» Заріна Апресова, ця багатоповерхівка має великі шанси стати в майбутньому найкращим будинком у місті.

— Коли я брала в управління цей будинок, то мені розповідали, що його жителі безініціативні та пасивні. А виявилося все навпаки. Люди настільки активно взялися за свій будинок, настільки його змінили, що зараз його просто не впізнати. Це небо і земля в порівнянні з тим, що було до цього. Участю у проєкті «Чистий під’їзд» я хотіла показати пенсіонерам, що змінити життя на краще можливо, молоді — передати досвід керування власним будинком, а дітям — прищепити любов до чистоти та краси. В майбутньому, я думаю, це буде один із найкращих будинків міста, адже в ньому проживають прекрасні та активні люди, — розповіла Заріна Апресова.

під'їзд

Щоб зробити свій під’їзд не тільки красивим, а й затишним, люди пофарбували стіни на всіх поверхах і зробили велике прибирання. Разом вони не лише прибрали сміття, а й прикрасили під’їзд виробами ручної роботи. На стінах тут можна побачити багато малюнків морської тематики, а на першому поверсі — невеличку виставку дитячих малюнків.

під'їзд

Атмосферу домашнього затишку в під’їзді додають живі квіти в горщиках. Їх не купували в магазині, а самостійно виростили вмілі господині.

під'їзд

Перетворення під’їзду та сумлінна робота його жителів дуже вразила експертну раду проєкту «Чистий під’їзд». Тому ОСББ «Водограй, 18» визнали переможцями.

— Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» рада привітати переможців проєкту «Чистий під’їзд». Це останні переможці цього проєкту. Дуже важливо підтримувати такі молоді ОСББ, бо одним з головних напрямків нашої роботи є об’єднання людей. Спільна праця жителів робить будинки Запоріжжя чистішими та затишнішими, — зазначив менеджер проєкту «Чистий під’їзд» Ярослав Грошев.

під'їзд

За перемогу в конкурсі «Чистий під’їзд» переможці отримали поштові скриньки. Сьогодні їх вручили жителям будинку.

під'їзд

Читайте також: У парку Запоріжжя з’явилася сучасна спортивна площадка — фото

Фото автора


Комментарии читателей