Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Запоріжці пофарбували під'їзд у креативні кольори та отримали подарунок - фото
Поделиться

У Запоріжжі вручили приз одному з переможців конкурсу «Чистий під’їзд»

Стіни ніжного персикового кольору і рожеві перила, свіжий ремонт, квіти на майданчиках — жителі 4-го під’їзду 4-го будинку по вулиці Новокузнецькій стали одними з переможців першого етапу другого сезону проекту «Чистий під’їзд». Його організувала громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Представники спілки подякували мешканцям за активність та вручили приз за перемогу — набір інструментів для ремонту. Раніше зробити це, на жаль, не дав карантин.

Чистий під'їзд

Ще два під’їзди-переможці — у будинку № 109 по вулиці Перемоги та № 15-а (отримають комплект поштових скриньок) по вулиці антарктичній (приз — тамбурні двері) отримають подарунки найближчим часом. Всього брало участь близько 50 під’їздів. Мешканці проводили суботники  — прибирали, ремонтували і облагороджували свої під’їзди.

Чистий під'їзд

— Ми передаємо для суботників свій інвентар і миючі засоби, фарбу для косметичного ремонту, — повідомив керівник організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — Також кожен учасник суботника отримує килимок під двері. Приймаємо об’єкт. І надалі експертна рада обирає кращих та нагороджує цінними призами. Таким чином об’єднуємо людей в маленьке дружне співтовариство і надаємо можливість допомогти собі самим.

Чистий під'їзд

— У цьому під’їзді дуже креативні та ініціативні люди, які навели порядок у під’їзді, зробили хороший ремонт, — каже менеджер проектів громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Ярослав Грошев. — Один з головних критеріїв — залученість. Учасників суботника було більше, ніж квартир, залучали і молодше покоління.

Чистий під'їзд

— Кожен прибрав свій майданчик і зробили ремонт всього під’їзду, — розповів голова правління ОСББ «Південь-1» Олександр Сергач. — Вибирали, в який колір краще пофарбувати стіни і перила в під’їзді. Старалися, щоб працювали всі разом. Тому, що коли ти робиш для себе, то не будеш ламати і псувати. Наші квартири починаються з під’їзду. І там треба все тримати в порядку, щоб було приємно заходити в під’їзд, щоб було комфортно. Завдяки ентузіазму наших людей навели порядок. І було приємно, що вже для прибирання «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» дав нам відра, килимки та інше.

До слова, за свою активну участь у проектах «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Сергач отримав диплом від цієї організації.

Чистий під'їзд

Тетяна Ліпатова згадує, що на суботник всі дружно вийшли.

— Мили підлогу, панелі, вікна. Намагалися, щоб все було чисто. Але у нас і так досить чистий під’їзд, є прибиральниця. Хіба що стелі сипалися, — каже Тетяна Іванівна. — Ми дружно вийшли на прибирання, більше об’єдналися, нам це сподобалося. Найцікавіше було — це спілкування.

Скоро, як повідомили організатори проекту «Чистий під’їзд», стартує другий етап третього сезону акції, якщо не завадить карантин. Так що у вас є можливість отримати допомогу в приведенні свого під’їзду в порядок, а в майбутньому — і корисний приз.

Читайте також: Запоріжці можуть виграти благоустрій свого двору.

Фото автораКомментарии читателей