Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запоріжці не задоволенні якістю ремонту внутрішньоквартальних доріг
Поделиться

Мешканці кількох будинків по вулиці Полякова близько тридцяти років чекали на ремонт доріг в своїх дворах

У Шевченківському районі комунальники почали довгоочікуваний ремонт внутрішньоквартальних доріг. Але замість капітального ремонту, про який просили місцеві мешканці, роблять ямковий.

-Ями вичистили та наполовину залишили, — розповідає мешканка будинку № 17-а по вул. Полякова Ірина Чижевська. — Пішов дощ та перетворилося все це на щось незрозуміле. Ми навіть дзвонили в райадміністрацію. Там відповіли, що і за це дякувати треба.

ремонт внутрішньоквартальних доріг

Місцеві жителі скаржаться, що розбиті дороги біля їхнього будинку не ремонтують вже з десяток років, а дочекалися вони лише вибіркового ямкового ремонту.

-Нам сказали, що іншого не буде, — поділився мешканець будинку № 17-а по вул. Полякова Олександр Шушура. — Якщо нас щось не задовольняє, то ця бригада буде відкликана. І тоді нам ще чекати років зо два. Нам дали зрозуміти, що про нормальний ремонт доріг можна забути.

ремонт дороги на вул. Полякова

Як повідомляла «Индустриалка», мешканці вулиці Полякова неоднарозово зверталися до влади з проханням відремонтувати дорогу в їх дврі, бо вона проїзна та з’єднує кілька кварталів. Рух там відносно жвавий. Тому саме ця дорога потребує капітального ремонту, бо там вже латали ями, але сенсу від того не було. Тож, активісти Партії Порядок впевнені, що дешевше і надійніше відремонтувати дорогу один раз, але якісно.

Сергій Самарський — керівник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь». Він як один з фахівців, що займається станом автодоріг на комбінаті «Запоріжсталь», говорить, що середній термін експлуатації якісного асфальту — близько 10 років. Звичайно, така дорога коштує дорожче, але вона не розіб’ється через пару років.

 Сергій Самарський та мешканець вулиці Полякова

-Люди звернулися до мене за допомогою, — повідомив активіст Партії Порядок Сергій Самарський. — Ми вже достатньо говорили про те, як в Шевченківському районі не роблять дороги. А от нещодавно наші комунальники надали нам можливість подивитися, як дороги роблять, а вірніше сказати, як їх не потрібно робити. Ця ділянка потребувала саме суцільного ремонту, бо весь асфальт розтріскався.  Якщо робити ямковий ремонт, то робити його потрібно якісно, а не так як тут. Тут подекуди навіть не вкатали асфальт. Тому це той приклад, коли наші комунальні послуги, наша комунальна сфера вже давно потребує порядку.

Зазначимо, що сотні запоріжців вже долучилися до низки соціальних проектів Партії Порядок. Це дуже важливо, вважають активісти. Адже зробити життя кожного окремого запоріжця краще — головна мета Порядку.

Читайте также: Из запорожских школ могут массово уволить учителей.Комментарии читателей